CLASSIC CAR CLUB CLUJ-NAPOCA
CLUBUL POSESORILOR DE AUTOVEHICULE VECHI DIN CLUJ-NAPOCA. CEA MAI MARE COMUNITATE ON-LINE IN DOMENIUL OLDTIMER & YOUNGTIMER FABRICATE PANA IN 1990, DIN ROMANIA. FORUM FONDAT LA DATA DE 18 IUNIE 2008
Lista Forumurilor Pe Tematici
CLASSIC CAR CLUB CLUJ-NAPOCA | Inregistrare | Login

POZE CLASSIC CAR CLUB CLUJ-NAPOCA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil sexyindianca
Femeie
24 ani
Ilfov
cauta Barbat
24 - 53 ani
CLASSIC CAR CLUB CLUJ-NAPOCA / Cumparari piese / Cumpar butoane radio predeal/sinaia Moderat de amb13, fishy86, gavrisan lucian, r16r1150, vranceanu, vwtyp3variant
Autor
Mesaj Pagini: 1
bogdann2001
Membru Senior

Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 748
Dupa cum zice titlu,doresc sa cumpar un set de butoane pentru predeal(cele rotunde,de care reglezi frecventa si volumul), si doua butoane pentru sinaia(tot asa) sau 2 butoane de dreapta de la Radio Predeal.Astept oferte.

_______________________________________
Mandru posesor de S100,1300,Cn1, Cn4, papuc, Nova, Solenza, Rodae 12CS, Golf mk2, Jetta mk2 și Lastun
NU TOATE MASINILE VECHI SUNT RABLE!

pus acum 10 ani
   
bogdann2001
Membru Senior

Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 748
Up

_______________________________________
Mandru posesor de S100,1300,Cn1, Cn4, papuc, Nova, Solenza, Rodae 12CS, Golf mk2, Jetta mk2 și Lastun
NU TOATE MASINILE VECHI SUNT RABLE!

pus acum 10 ani
   
bogdann2001
Membru Senior

Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 748
Nimeni?Nici macar un predeal sau o sinaia de piese?

_______________________________________
Mandru posesor de S100,1300,Cn1, Cn4, papuc, Nova, Solenza, Rodae 12CS, Golf mk2, Jetta mk2 și Lastun
NU TOATE MASINILE VECHI SUNT RABLE!

pus acum 10 ani
   
romeo.iancu
Membru Senior

Din: xaaaaaa
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 8423
salut
am eu un sinaia are un pic scala sparta

tel 01723198400

cumpar butoane radio salutam sinaia are pic scala spartatel

33.9KB

Modificat de romeo.iancu (acum 10 ani)


pus acum 10 ani
   
bogdann2001
Membru Senior

Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 748
Cat costa?

_______________________________________
Mandru posesor de S100,1300,Cn1, Cn4, papuc, Nova, Solenza, Rodae 12CS, Golf mk2, Jetta mk2 și Lastun
NU TOATE MASINILE VECHI SUNT RABLE!

pus acum 10 ani
   
romeo.iancu
Membru Senior

Din: xaaaaaa
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 8423
50 lei +taxa posta 15 lei

pus acum 10 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la