CLASSIC CAR CLUB CLUJ-NAPOCA
CLUBUL POSESORILOR DE AUTOVEHICULE VECHI DIN CLUJ-NAPOCA. CEA MAI MARE COMUNITATE ON-LINE IN DOMENIUL OLDTIMER & YOUNGTIMER FABRICATE PANA IN 1990, DIN ROMANIA. FORUM FONDAT LA DATA DE 18 IUNIE 2008
Lista Forumurilor Pe Tematici
CLASSIC CAR CLUB CLUJ-NAPOCA | Inregistrare | Login

POZE CLASSIC CAR CLUB CLUJ-NAPOCA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
pysy_mik Profile
Femeie
25 ani
Teleorman
cauta Barbat
25 - 44 ani
CLASSIC CAR CLUB CLUJ-NAPOCA / Coltul Tehnic / remorca satu mare? Moderat de amb13, fishy86, gavrisan lucian, r16r1150, vranceanu, vwtyp3variant
Autor
Mesaj Pagini: 1
dre73
Membru Senior

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2031
salut,am gasit la cineva o remorca (respectivul spune ca e de satu mare) este fabricata in1995 are 310kg si 750kg maxim autorizat.este pe foi de arc si jante de dacie pe talon la model scrie REMO.intrebarea este: unde trebuie sa ma uit dupa serie?e stantata undeva?nu am vazut nicio placuta pe ea.remorca nu e folosita de 7 ani si e de munca foarte serios la ea.intrebarea numarul 2:cam cat ar valora?

pus acum 10 ani
   
Misu de Cluj
Admin

Din: Cluj-Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 48354

dre73 a scris:

salut,am gasit la cineva o remorca (respectivul spune ca e de satu mare) este fabricata in1995 are 310kg si 750kg maxim autorizat.este pe foi de arc si jante de dacie pe talon la model scrie REMO.intrebarea este: unde trebuie sa ma uit dupa serie?e stantata undeva?nu am vazut nicio placuta pe ea.remorca nu e folosita de 7 ani si e de munca foarte serios la ea.intrebarea numarul 2:cam cat ar valora?

Seriile la remorci ar trebui sa fie chiar pe protap, langa dispozitivul de cuplare.
Pretul undeva la 400-500 euro maxim.


_______________________________________

NU TOATE MASINILE VECHI SUNT RABLE!
UN POPOR CARE ISI INGROAPA TRECUTUL, NU VA AVEA VIITOR!
SUNT MANDRU DE RABLELE MELE !!!


pus acum 10 ani
   
Komissar
Membru Senior

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1055
Tocmai a vandut un amic o remorca RELIAN la care seria era pe cadru, in partea fata dreapta. Poate ajuta si informatia asta.

pus acum 10 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la