Colectia de poze classiccar.3xforum.ro
Total 110931 poze.

InapoiInainte

 
minden jot  paste fericit!minden jot
04.04.202141.9KB
poza 2 piese dacia 1300,aro ,diversepoza 2
29.04.201455.8KB
sticlele pentru schimb, sau ale caror perechi le caut. piese camion srsticlele disponibile pentru schimb, sau ale caror perechi le caut.
24.11.201733.9KB
lanti regina dacia 1300 nou - 80 lei vand diverse pieseLanti distributie Regina Dacia 1300 nou - 80 lei
09.03.201735.9KB

 
tot din greciatot
11.03.201049KB
uitativa cum a predat infantilul de proprietar acest remat baia mare.Uitativa cum a predat infantilul de proprietar acest aro-peugeot.
11.12.200939.1KB
tot vand piese dacia 1300 si alteletot
18.01.201836.4KB
lămpi spate break la 25 lei sunt noi piese dacia  aroLămpi spate break la 25 lei bucata...nu sunt noi
22.08.202233.7KB

 
final one am vazut prin ploiestifinal one
06.04.201046.3KB
corect. până mâine e acolo. fiat 1800Corect. Până mâine e acolo.
21.05.202051.3KB
niste jenti din astea nu ai? dezmembrez r5 alpine turboNiste jenti din astea nu ai?
10.02.201340.9KB
frumoasa culoare... n-am vazut demult renault r16Frumoasa culoare...
04.12.200834.5KB

 
are un mic pinion si o mica aceasi principiu, ca la caseta de directie. aro 244 - 1983 - maxy2Are un mic pinion si o mica cremaliera. Aceasi principiu, ca la caseta de directie.
29.04.202040.5KB
acceasii! :(  =(  :( epave sau nu, cu siguranta vechi intalnite pe tariiacceasii! :( =( :(
29.05.200943.8KB
poza 2. carte cu scheme electrice.Poza 2.
19.04.201529.7KB
cam asa arata o usa care nu a fost sudata dacia 1300-1971Cam asa arata o usa care nu a fost sudata
02.06.201214.5KB

 
9. asa arata cand se monteaza in stop modificare stop pt gaz 69 sau ims m59 cu stopuri rosii de tip9. Asa arata cand se monteaza in stop
09.01.200938.7KB
si vand piese dacia 1300/1100si
28.08.201834.7KB
si brasov classic rally 2011si forduletul!
12.09.201180.7KB
si citroen ami 6 break 1967si
18.05.201646.5KB

 
cateva elemente pentru mele meleCateva elemente pentru bicicletele mele
06.04.202140KB
poza dacia 1310 '85poza
26.07.201732.4KB
am mai colectat ceva colectia mea - yokomyAm mai colectat ceva
11.02.201219KB
si vand piese dacia 1300/1100si
24.03.201658.8KB

 
am schimbat usa ....... oltcit customAm schimbat usa .......
17.12.200949.9KB
foto vand diverse pieseFoto
31.05.201759.8KB
o anvelopa moto produsa in romania sub marca banloc. pe ea este trecuta o serie, stie cineva ceSalutare am o anvelopa moto produsa in Romania sub marca Banloc. Pe ea este trecuta o serie, stie cineva ce reprezinta. Atasez foto cu acesta. Multumesc!
25.01.201448.5KB
interior garajul amatoruluiinterior
26.02.201738.7KB

 
zici ca ai rugina? 
eu ce sa mai zic? :rotfl: problema mare la m461zici ca ai rugina? eu ce sa mai zic? :rotfl:
16.08.201136.7KB
radio mamaia 4 s/a dat
se adauga la de radio cora 5, are ceva probleme la care nu deschide aspectRadio Mamaia 4 s/a dat Se adauga la vanzare Aparat de radio Cora 5, functional, are ceva probleme la intrerupatorul potentiometrului care nu deschide intotdeauna. Aspect optic bun, Pret 20 lei TOATE PRETURILE SUNT NEGOCIABILE
07.11.201337.2KB
motor 1600cc, cutie 5 trepte de e21, trapa, jante aliaj pe 15. masina este in stare de am planatMotor 1600cc, cutie 5 trepte de e21, trapa, jante aliaj pe 15. Masina este in stare de functionare. Am planat chiulasa, facut scaune supape si schimbat semeringuri supape, schimbat carburatorul cu unul Solex DIDTA 32/32, reconditionat franele fata-spate, schimbat capete de bara, schimbat toba intermediara si toba finala, reparat sistemul de actionare a trapei, schimbat pinionul din cutia de viteze de actionare a cablului de kilometraj, cablul de kilometraj, toba noua, baterie noua. Urmeaza de montat tapiteria plafonului (cea veche era coapta), cilindrul de ambreiaj si flansa amortizor fata stanga. Masina este intr-o stare generala buna, mai necesita atentie, a fost revopsita in stil mioritic, caroseria este intr-o stare buna (este printre putinii rechini pe care i-am ridicat pe cricul original folosind suportii de pe prag). Sunt cateva zone ce necesita reparatii de tinichigerie, pot spune ca sunt raparatii minore. Necesita retapitarea scaunelor. ITP valabil pana in 11.2019, asigurare valabila pana in 05.2018. Se elibereaza fiscal pe loc. 2500euro. Pret usor negociabil. 0722508752
05.04.201838.1KB
tot inauntru am ramas: vw ovaliTot inauntru am ramas:
13.11.200932.5KB

 
dacia 1100
  anunturi romanesti vazute pe netDacia 1100
22.05.201236.3KB
aoleu liviule ! 

masina din topic este un wartburg 312 .

nici un wartburg de serie propulsat  2t,Aoleu Liviule ! Masina din topic este un Wartburg 312 . Nici un Wartburg de serie propulsat 2T, facut inca de la inceputuri din 1955 si pana la sfarsit nu a avut cutia inainte si motorul spre sofer . Am cautat si este cum zici- DAR m'a indus in eroare faptul ca radiatorul si elicea sunt spre motor. Am vazut chestia asta demult-demult si.. uitasem. :rolleyes:
06.05.201440.5KB
un pick-up frumusel
  anunturi romanesti vazute pe netUn pick-up frumusel
28.10.201234.7KB
scz, nu am avut timp sa le incarc renault 10 majorscz, nu am avut timp sa le incarc
03.11.201138KB

 
astazi am fost pana la satu mare si am vazut 850 iam facut cateva poze are anunt in gam cu deAstazi am fost pana la Satu mare si am vazut 850 iam facut cateva poze are anunt in gam cu de vanzare am sunat si a cerut 2000 euro mi se pare exagerat de mult :rolleyes:
27.02.201032.2KB
numele nu e cazul sa trec,ca actuali si viitor. numai aparent este vesel!!Numele nu e cazul sa trec,ca recunoasteti conducatorii actuali si viitor.
30.04.201024.4KB
- se retrag vand piese tv si imsDispersoare - se retrag
03.08.202066.8KB
am inceput sa mai fac din asta masina,ma pot numi regina angliei. chior ca te-o lovit cocalaru,Am inceput sa traforez.Daca mai fac din asta masina,ma pot numi regina Angliei. :dinti: Noroc chior ca te-o lovit cocalaru, altfel nu te apucai de "zidarie si tencuit" :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hi: :hi: :hi: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Daaaa,corect. Hai ca din asistent medical ma facui si tinichigiu :dinti: Am gasit partea din spate a pragului si l-am montat in puncte,multumesc Ionut doc si domnul Misu,am taiat din partea aia cu gaurile tot ce era putred si am sudat o fasie de tabla,caci acum am vazut raspunsul lui Andrei,sper ca daca nu regina Angliei nu oi,fi macar ducesa Scotiei :nebun:
05.07.201850KB
InapoiInainte