Colectia de poze classiccar.3xforum.ro
Total 110931 poze.

InapoiInainte

 
inca modelism si machetuteinca
05.04.201130.3KB
altá ipostazá .... dacia 1300 -1976altá ipostazá ....
21.04.201444.6KB
lada 
  anunturi romanesti vazute pe netlada
17.04.201440.8KB
interior , full fara navigatie  :rotfl:   :rotfl: am vazut prin bucurestiinterior , full fara navigatie :rotfl: :rotfl:
04.07.201043.6KB

 
tot in taunus mk3. ford taunus mk3tot in Resita...Ford Taunus mk3.
04.07.201132.7KB
600 euro    anunturi romanesti vazute pe net600 euro
02.07.201140.7KB
s-a vopsit sasiu si s-a montat puntea spate restaurare gaz 69aS-a vopsit sasiu si s-a montat puntea spate
24.08.201249.7KB
bucuresti in complex regiealta.......
31.10.200936.8KB

 
:hi: noua achizite trabant 601:hi:
02.09.201137.1KB
poza5 fiat1800b timisoaraPoza5
06.12.201646.5KB
poate aici se vede mai bine .... tetiere renault 18/ dacia 1310 crempoate aici se vede mai bine ....
17.03.201546.5KB
bmw racing imagini cu clasicebmw racing
13.05.200928.2KB

 
cautari am i-am venit de hac. e un triumph twn 250 din anul 1935 ! motor original , saua nu e a luimdeci..dupa indelungate cautari am i-am venit de hac. E un Triumph TWN 250 din anul 1935 ! motor original , saua nu e a lui , uratenia de cutie de mobra , furca nu e ogiginala si farul . Am reusit sa dau si de actele ei , seria motor bate cu cea din talon. La prima vedere a actelor credeam ca e gresit anul , insa nu e gresit nimic.
10.08.201449.9KB
poza la bord la 1981  :hi: oltcit club 82Poza la bord la 1981 :hi:
06.02.201526.6KB
:rolleyes: un m din franta:rolleyes:
20.09.200849.8KB
invers vand cateva piese motoreta carpatiinvers
21.08.201339.6KB

 
cred  ca  nu  isi  au  rostul  atitea  vorbe  cred  ca  faptele  sunt  mai  importante  hai  sacred ca nu isi au rostul atitea vorbe cred ca faptele sunt mai importante hai sa vedem ce poate face fiecare sa salvam cit mai multe de la taiat topit..........................
25.02.201037.4KB
modelul vopsire camuflaj - dupa standardul armatei rosiiModelul
04.02.200913.7KB
: epave sau nu, cu siguranta vechi intalnite pe tarii:
21.07.200948.2KB
2 dacia 1310 tlx2
15.10.201146.2KB

 
apoi au fost si alte curse. fiat 128 rallyApoi au fost si alte curse.
08.06.201338.4KB
tot sportiva nixtot
10.05.201564.1KB
amb13 , sunt off topic dar pe capota lui am fiert şi eu destul, doar să fiu mai aproape deAmb13 , sunt oleacă off topic dar merită: pe capota lui Doi-Treizeci am fiert şi eu destul, doar să fiu mai aproape de volan :rotfl:
18.02.201532.3KB
crosetare in aer liber  :razz: candva la tg murescrosetare in aer liber :razz:
10.02.201157.7KB

 
insa mi-am dat seama ca arata mai bine cu jenti argintii :nod: volkswagen 1600 variant linsa mi-am dat seama ca arata mai bine cu jenti argintii :nod:
26.01.201032.2KB
pasiunea si serviciu e una masini de epoca. poze cu forumistii classiccarPasiunea si serviciu e una MASINI DE EPOCA.
29.11.201044.5KB
ffff frumos ,cred ca este o placere sa lucrii la ea :nod:  :hi:
pái e plácere dar oarecum e si putinffff frumos ,cred ca este o placere sa lucrii la ea :nod: :hi: Pái e plácere dar oarecum e si putin dificil... Apre ex cablajul electric e cel oricinal,adicá sirmá de Cu invelitá in material textil izolant imbibat in rásiná .Dacá vreau sá fiu conformist tre sá fac rost de aceasi sirmá ceea ce este cam scump si dificil.Doar pártile cromate tre duse la recromare in rest nu prea tre lucrat la rablá!!!
01.12.200934.9KB
si vand piese dacia 1300/1100si
31.10.201842.1KB

 
si honda g.l 500si
03.04.201548.1KB
si. demontare contact s100Si.
21.08.201732.7KB
pret:40 lei vand palier dacia biela dacia 1300Pret:40 lei
04.08.201434.6KB
si clacsoaneSi
26.11.202087.8KB

 
... 2x dacia 1100...
22.02.201046.7KB
Încă n-am scos-o la aer. e gri verzui închis. camera - v-aţi cu ea - e tv-51 l  - etape deÎncă n-am scos-o la aer. E gri verzui închis. Camera telefonului - v-aţi obişnuit cu ea - e varză.
26.10.201663.2KB
pe care am mai a fost acest porsche boxster care s-a ivit de într-o parcare de prin spatele niciȘ-ultima pe care am mai ațintit-o, a fost acest Porsche Boxster care s-a ivit de nicăieri într-o parcare de prin spatele blocurilor! Nici nu-mi amintesc ultima oară când am văzut un Boxster, să fiu sincer :surprised: Încă un Boxster! :wink2:
25.04.202640KB
si lui personala la ce se mai poate folosi lemnul!si inbracamintea lui personala
26.03.201016.3KB

 
si vand piese dacia 1300/1100si
03.10.201532.3KB
poza vand carburator solex dacia 1300Poza
29.08.201670.3KB
:hi: dacia 1100 1970:hi:
14.11.201318.4KB
skoda 100s mai sunt citeva masini vechi in constanta care merita  salvate!skoda 100s
22.09.201226.2KB
InapoiInainte