Colectia de poze classiccar.3xforum.ro
Total 110931 poze.

InapoiInainte

 
hai sa va arat ce am vazut la bran acum vreo 2 sapt. in curtea unui cate mi s-a spus,  m-ul apartineHai sa va arat ce am vazut la Bran acum vreo 2 sapt. in curtea unui restaurant.Din cate mi s-a spus, M-ul apartine patronului care mai are si 2 Land Rover Defender (le-am vazut si pe ele ,adevarate 4x4 dar prea noi ca sa prezinte interes aici).Vreau sa va spun ca ,desi nu e restaurata f. profesionist (daca a fost vreodata restaurata) masina porneste la sfert si e originala aproape 100% in sensul ca nu are cauciucurile originale ceea ce e si normal.Unul dintre angajati mi-a spus ca patronul a primit acum cateva luni 8000eu pe ea si nu a vrut s-o dea.Cred ca este un M69 din prima serie .
24.08.201243.6KB
nissan generatie 2 model 1968 file din istoria nissan sau datsunNissan generatie 2 model 1968
16.02.201020.3KB
si vand dacia 1310si
13.10.201828.5KB
Și vand piese dacia 1300/1100Și
19.06.201943.6KB

 
segmenti dacia 1.6- 30 benzina sh- 20 lei 
-cuzinet 15 -20 lei. bazar cu diverse pieseAdaug: -set segmenti dacia 1.6- 30 lei. -pompa benzina sh- 20 lei -cuzinet stergatoare- 15 lei -2xsaboti -20 lei.
25.03.201745.7KB
poza cu el type 3 notchbackPoza cu el
11.01.202165.1KB
grunduire la interior :uimit: lastunul din olt episodul 2grunduire la interior :uimit:
28.03.200929KB
am revenit cu niste poze (de cand era mai curata.. :rusine: ) vw 1200 1962Am revenit cu niste poze (de cand era mai curata.. :rusine: )
29.06.200846.5KB

 
dacia anunturi romanesti vazute pe netdacia
08.02.201830.3KB
se pare ca cea de 5 este pe masina ..din cat ma pricep si ce m-a sfatuit cineva cea din portbagaj arSe pare ca cea de 5 este pe masina ..din cat ma pricep si ce m-a sfatuit cineva cea din portbagaj ar fi de 4.
12.02.201799.8KB
si minimnobra orangesi
16.02.201764.4KB
baile herculane epave sau nu, cu siguranta vechi intalnite pe tariiBaile Herculane
25.08.201365KB

 
vlad cu familia. sinaia 28-29 mai 2011Vlad cu familia.
01.06.201153.7KB
si vand diverse piese dacia si alteleSi
05.10.201832.7KB
greu de gasit.doar daca nu se potrivesc de la cele mai de era de varsta asta,a carat zeci deGreu de gasit.Doar daca nu se potrivesc de la cele turcesti,aparute mai de curand. Fiu-meu,cand era de varsta asta,a carat zeci de basculante de piatra(contra sumei de 500 lei) ,ca doar trebuia sa contribuie la constructia casei.Pana la urma s-au rupt urechile la bena si sasiul si a trebuit sa o carpesc asa.
20.01.200933.7KB
se poate sterge bidon ulei  trabant din aluminiuse poate sterge
29.12.201430.1KB

 
sa ma pis pe ei de macaronari ... scuze expresia ,dar italienii adevarat au disparut si de aici ....sa ma pis pe ei de macaronari ... scuze expresia ,dar italienii adevarat au disparut si de aici .... numa jegosi au ramas in tara asta ... poza ?? las k e buna aia .. macar mi se vede moacha sifonata si aveti de ce rade... mereu va fac sa zambiti ...
09.10.201135.4KB
lampi lucas dacia 1310 - 35 lei buc vand diverse pieseLampi lucas dacia 1310 - 35 lei buc
01.04.201758.5KB
bara fata inainte vopsire in camp -powder coatingbara fata inainte
08.12.200937.6KB
s mobra turist 1983s
11.11.201235KB

 
t reclamet
05.12.200929.6KB
si vand piese dacia 1300/1100si
25.02.201827.4KB
japoneza am vazut in brasovjaponeza
13.12.201552.3KB
de ce ar fi mai greu de montat/ demontat? 
partea de sus al usii este separat de partea de jos si seDe ce ar fi mai greu de montat/ demontat? Partea de sus al usii este separat de partea de jos si se soate din doua miscari cu geam cu tot si are locas special sub bancheta spate! Rusii au gandit-o deja :hi: Folia transparenta se matuieste in cativa ani si devine inutilizabila.
28.10.201138.2KB

 
12 land rover mki in bucsani dambovita12
18.12.201137.5KB
repusá pe rezervor unde-i este locul la turist.. mobra turist 1983repusá pe rezervor unde-i este locul la Turist..
08.11.201232.1KB
caut saua originala mobra 50 super cumpar saua mobra 50supercaut saua ORIGINALA Mobra 50 Super
20.07.201324.3KB
multe s-au mai facut intr-un an,insa n-am avut nici timp nici dispozitie sa mai fac motorizatamulte s-au mai facut intr-un an,insa n-am avut nici timp nici dispozitie sa mai fac poze.....roaba motorizata :rotfl:
30.04.2021102.6KB

 
cine stie unde pot springui foile de arc de la gaz chiar daca e in alt judet.sau ce sa fac am altelecine stie unde pot springui foile de arc de la Gaz chiar daca e in alt judet.Sau ce sa fac am altele de uaz in stare foarte buna doar ca sunt putin oxidate,problema e ca sunt mai lungi,10cm fata si 5cm spate,va trebui sa modific toti suporti si sa-i aliniez foarte bine,ce ma sfatuiti?pun si o poza cu arcurile de uaz
14.01.201146.8KB
tote care sunt in imagini eu le-am construit ,si nu sunt toate salut TOTE PLATFORMELE CARE SUNT IN IMAGINI EU LE-AM CONSTRUIT ,SI NU SUNT TOATE
26.04.201435.6KB
m-am apucat de masina, pana acum are nevoie de un cap de prag pe dreapta, m-am ganditr sa iau unM-am apucat de masina, pana acum are nevoie de un cap de prag pe dreapta, m-am ganditr sa iau un prag nou si sa decupez frumos bucata care e atacata la mine :) In poza asta am curatat pragul de vopsea si antifon
06.05.201231.9KB
40 lei un dif rar componente old40 lei un dif rar
29.01.201325.6KB

 
din spate din spate
04.01.200951.1KB
si citroen traction avant 1939si
16.11.201170.7KB
volkswagen kubelwagen primaverii constanta 2015volkswagen kubelwagen
18.04.201548.9KB
2 jante - 1 michelin si 1 dunlop, stare buna, - se retrag vand diverse piese dacia si altele2 jante - 1 michelin si 1 dunlop, stare buna, - Se retrag
22.08.201655.1KB

 
Încă anul asta nici nu a fost iarnă cum era atunci. vw ovaliÎncă anul asta nici nu a fost iarnă cum era atunci.
18.01.201032.1KB
cabluri, noi, 50 ca de special, că sunt mai scurte) 50 lei
furtun frâna spate, sh, 30 lei pieseCabluri, noi, accelerație- 50 lei Ambreiaj(cred ca de Special, că sunt mai scurte) 50 lei Furtun frâna spate, sh, 30 lei
18.05.2020209.3KB
mare eveniment mare la wtc bucuresti. va vom tine la curent cu imagini speram in timp data de la deMare eveniment mare la Wtc Bucuresti. Va vom tine la curent cu imagini speram in timp real. Prima data de la pregatirile de eveniment apoi cele de la instalarea in pavilion...si tot asa.
09.06.201045KB
scuze pt postarea dublá ...nu stiu ce-i cu serverul ásta uneori robinet ...despre pozitia ei m-amScuze pt postarea dublá ...nu stiu ce-i cu serverul ásta uneori ingheatá....detalii robinet ...despre pozitia ei m-am inspirat de léa dacia break...
26.04.201426.1KB
InapoiInainte