Colectia de poze classiccar.3xforum.ro
Total 110931 poze.

InapoiInainte

 
...vedere în partea de vânzare......vedere în partea opusă,
30.04.201430.6KB
aro 10.4 la masina de fapt este din danes, 4 km de spre medias. registru aro 10ARO 10.4 la Sighisoara, masina de fapt este din Danes, 4 km de Sighisoara, spre Medias.
10.07.201150.3KB
carenajele facute de arges (fosta pitea srl), sunt foarte bune calitativ. si la 240 lei setul niciCarenajele facute de Ecomatfamily Arges (fosta PITEA SRL), sunt foarte bune calitativ. Si la 240 lei setul nici nu sunt scumpe. Ei fabrica carenaje si pentru Aro 10 si Aro 24. Si tot felul de bandouri laterale overfendere, masti de Aro. Fabrica si spoiler de Dacia TLX. Toata treaba e ca nu au stocuri de marfa, trebuie sa faci comanda si astepti vreo doua saptamani, pana le fabrica si ti-le trimite prin curier.
14.03.202143.3KB
detalii 3 , adică geamuri electrice în 1969! renault 16detalii 3 , adică geamuri electrice în 1969!
15.01.201526.4KB

 
din profil. unui mDin profil.
13.07.201131.7KB
poza 3 pegas kentPoza 3
28.09.201639.4KB
poza 2 fiat 1800 din 67poza 2
05.10.201653.1KB
pentru iubitorii motoarelor ,,nobile Pentru iubitorii motoarelor ,,nobile " , cu mai mult de 4 cilindrii . Un V8 ...cine stie ce putere ...oricum maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare !!!
24.05.201383.8KB

 
nu prea se incadreaza la vechime, dar nu am prea vazut modelul cu masca asta, e cn2 ? am vazut prinNu prea se incadreaza la vechime, dar nu am prea vazut modelul cu masca asta, e CN2 ?
28.08.201339.4KB
tot din interior! mercedes w114 250, bmw 525 e12 si alteleTot din interior!
15.06.201129.6KB
:hi: restaurare dacia 1100 din 70:hi:
28.05.201234.4KB
si restaurare dacia 1300Si
14.03.201868.5KB

 
in parcare la un din greciain parcare la un supermarket
15.09.200954.7KB
soare garajul amatoruluiSoare
26.08.201650KB
sunt in vama veche si uite ce a venit in intors eu poza.

 :hi: mirel vicaru timisoaraSunt in Vama Veche si uite ce a venit in camping Am intors eu poza. :hi:
09.08.201546.3KB
ceva grav, intr-un hangar intr-o fosta baza rău! :nebun: 

nu-i bai că am cu sculele deCeva grav, intr-un hangar intr-o fosta baza aeriana... Pfff,grav rău! :nebun: Nu-i bai că am soluția,vin cu sculele de mai jos și rezolvăm! :zzz: :rotfl:
24.02.201734.1KB

 
intre tohan si pegas, constau in vopseaua si in nuante si modele diferite, emblema vopsita si nu deDiferentele intre Tohan si Pegas, constau in vopseaua si autocolantele in nuante si modele diferite, emblema vopsita si nu imprimata,tripla,si aparatoarea de lant care este din tabla, si merge pana in spate , spre deosebire de Pegas la care este din plastic si acopera doar foaia,si rotile, care au alta ambutisare la cerc pe mijloc, si au dungulite pe laterale, spre deosebire de Pegas la care nu au dungi..Ar mai exista niste diferente la ambutisarea furcii la partea de sus, unde intra pe cadru,dar despre care nu stiu sa va dau detalii, doar o poza.In rest cadrul, aripile, coarnele ,portbagajul si frana sunt aceleasi Aici aveti un Pegas Ideal din 83, ca reper. Bafta la restaurare!!!
28.04.201162.7KB
cam asa e cotatia. catalogul are vreo 6 ani, dar preturile is tot pe acolo. 
poate o diferenta deCam asa e cotatia. Catalogul are vreo 6 ani, dar preturile is tot pe acolo. Poate o diferenta de vreo 200 euro in plus sau in minus. Acuma cu pandemia preturile au cam scazut la toate. Deci tabelul e destul de corect. A ta e undeva intre nota 3 si nota 4, ca nu e functionala.
01.11.202050.4KB
amazon din greciaAmazon
31.07.201454.4KB
si dacia 1100Si
24.08.201764.9KB

 
vând în continuare o lampă spate pentru motoreta simson cu pedale  (cred) sau super (acum... nuVând în continuare o lampă spate pentru motoreta Simson cu pedale (cred) sau Carpaţi Super (acum... nu mai ştiu sigur de la care din cele două modele provine). Catadioptrul este din sticlă iar partea unde luminează becul este din plastic. Preţ total cu transportul prin poştă inclus, 40 lei. VÂNDUTĂ
06.08.201416.9KB
placa -reclama comunista din tabla emailata ,,aici se gaseste loz in binoclu militar german , loz inplaca -reclama comunista din tabla emailata ,,aici se gaseste loz in plic'' vinduta
10.02.201434.6KB
poza dacia 1304 pickupPoza
21.04.201744.4KB
astea-s agregatele :d salutastea-s agregatele :D
23.10.201458.8KB

 
si vand piese dacia 1300/1100si
19.12.201719.5KB
anunturi romanesti vazute pe net
11.06.201767.9KB
asa arata un tampon nou dupa o zi si jumatate (noroc faptului ca am apucat sa fac revizia) ; si dacaAsa arata un tampon nou dupa o zi si jumatate (noroc faptului ca am apucat sa fac revizia) ; si daca mai avem in vedere ca a fost vreme rece si motorul nu s-a incins vara urcand la munte sau mergand pe autostrada ...
16.10.201142.7KB
si din spate... maine pun cateva albume cu poze ca am facut vreo 60 de poze cu fazele asamblariiSi din spate... maine pun cateva albume cu poze ca am facut vreo 60 de poze cu fazele asamblarii
09.05.200925.4KB

 
cam asta ar fi interiorul : dacia 1300 - 1978 - (replica gordini)Cam asta ar fi interiorul :
12.05.201533.2KB
atentie incá o datá mishu ! sá nu cumva sá piu lichid de fráná dot in acest sistem ....sper cá nu auAtentie incá o datá Mishu ! Sá nu cumva sá piu lichid de fráná DOT in acest sistem ....sper cá nu au fácut-o altii inaintzea Ta, fiindcá poti sá-ti iei adio de la toatá instalatia : numai LHM este voie.Garniturile din cilindrii si pompá sunt atacate de DOT ! Deci vezi ce culoare are lichidul acela din vas : VERDE !!! Dacá ai nevoie de ceva ptr masiná, sau esti nedumerit cu privire la ceva , iti stau la dispozitie cu plácere.
07.06.201347.9KB
alta...... cve expozitie la mamaia 18-20 septembrie 2009alta......
25.11.200934.4KB
...inapoi la padina , drumul spre pestera ... un drum la padina...inapoi la Padina , drumul spre Pestera Ialomicioarei ...
15.07.201029.2KB

 
bride furtun benzina vand piese dacia noi & shbride furtun benzina
02.09.201734.1KB
in acest weekend m-am apucat de bucátit dacia rosie, in speranta s-o gat páná in masinii se prezintáIn acest weekend m-am apucat de bucátit Dacia rosie, in speranta s-o gat páná in primávará. Fundul masinii se prezintá intr-o stare nesperat de buná, dar las pozele sé vorbeascá bara fatá dupá un polish cu aparatul, si curátire chimicá si mecanicá in intreriorul ei...
11.09.201344.3KB
si carburator oltcit club 11rmsi
19.02.201736.5KB
tot un 1300 de prin cartiertot un 1300
21.04.201038.5KB

 
si vand piese dacia 1300/1100si
03.12.201729.8KB
taunus epave sau nu, cu siguranta vechi intalnite pe tariitaunus
11.02.200945.6KB
lada rotii de de uzina noua.80 lei. vand pieseLada rotii de rezervă de uzina noua.80 lei.
30.10.201630KB
alternator bosch,are w pentru turometru la diesel    100 lei vand alteleAlternator bosch,are W pentru turometru la diesel 100 lei
13.06.201750.1KB
InapoiInainte