Colectia de poze classiccar.3xforum.ro
Total 110931 poze.

InapoiInainte

 
asta e chiar exotic si rar. iar pretul este bun!
  anunturi de pe netAsta e chiar exotic si rar. Iar pretul este bun!
04.06.201351.5KB
atasez cateva poze cu niste machete de tramvaie si trolebuze facute de un prieten din timisoara.Atasez cateva poze cu niste machete de tramvaie si trolebuze facute de un prieten din Timisoara. Mai multe despre el aflati din:
24.06.201245.6KB
..... festivalul cascavelei.....seceta .....
14.09.201150KB
si  isi  continua  drumul  incetisor  ca  o  matusica  prin  statiunea  mamaia!  unde  nu  mai  visaSI ISI CONTINUA drumul incetisor ca o matusica prin statiunea MAMAIA! UNDE NU MAI visa ea sa ajunga la cura de tratament! :zzz: :zzz: :zzz:
14.07.200934.6KB

 
acceasii mai sunt citeva masini vechi in constanta care merita  salvate!acceasii
24.03.200931.1KB
si citroen traction avant 15 six -1953si
22.09.201754.8KB
3 am vazut prin jud. suceava3
13.03.201241KB
s-a trecut la vopselei pentru a depista puncte de sau găuri ascunse dacia 1300 model lss-a trecut la curățarea vopselei pentru a depista puncte de rugină sau găuri ascunse
15.01.201246.6KB

 
poza piese pentru vw 1303 s dinpoza
18.03.201538.5KB
un hotel frumos... drumetii cuun hotel frumos...
31.01.201031.4KB
827 697 anunturi romanesti vazute pe net 300euro,tel.0769 827 697
02.08.201529.5KB
motor : Compartimentul motor :
03.11.201350.9KB

 
r16 ts - poza 2 renault 16 tsR16 TS - poza 2
04.09.200956.8KB
jaguar mk2 3400cc model 1964 dupa restaurare pret 24900 euro din greciajaguar mk2 3400cc model 1964 dupa restaurare pret 24900 euro
26.04.200962.3KB
am mai lucrat putin... mobra 50 1971am mai lucrat putin...
03.04.201347.3KB
merci frumos! acum este gata de plecare. dacia 1300 1977Merci frumos! Acum este gata de plecare.
10.01.201441.3KB

 
volkswagen golf 1 mai sunt citeva masini vechi in constanta care merita  salvate!Volkswagen Golf 1
03.08.201258.2KB
de la mine din garaj... registru gaz 69:rolleyes: Unu de la mine din garaj...
03.02.201442.2KB
si vand dacia 1310si
09.01.201833.1KB
si vand dacia 1300si
01.01.201833.3KB

 
incet incet decapat cadrul cu cromofag mz r(a)t 125/3 1961incet incet progresez am decapat cadrul cu cromofag
01.10.201060.5KB
trebuie eliminat chitul generator de rugina. my opel kadett b an 1970trebuie eliminat chitul generator de rugina.
09.09.201328.3KB
:rolleyes: intalnire de sfarsit de saptamana - cluj:rolleyes:
17.06.201154.1KB
anumite amanunte; fabricatie 1991, unic tlx , nici un punct de sudura nicaieri , etc ... dacia 1310Anumite amanunte; Fabricatie 1991, unic proprietar, TLX , nici un punct de sudura nicaieri , etc ...
19.06.201630.1KB

 
si vand piese dacia 1300/1100si
10.04.201835.6KB
foto vand dacia 1300Foto
19.04.201876.9KB
aro & uitate intr-o ca nu are nimeni acces la ele ca dispareau de mult mai sunt citeva masini vechiAro & Tv...amandoua uitate intr-o curte...bine ca nu are nimeni acces la ele ca dispareau de mult
29.09.201257.4KB
un aro 10 la 1500 euro 

  anunturi romanesti vazute pe netUn aro 10 la 1500 euro
25.10.201547.5KB

 
si pragurile noi ! voi mai pune un zile si poza cu mai multe locuri pe unde am sudat si reparat.Si pragurile noi ! Voi mai pune un urmatoarele zile si poza cu mai multe locuri pe unde am sudat si reparat. Sper ca peeste vreo 1-2 saptamani sa intre la vopsit ! :rotfl:
21.03.201339.3KB
si sigle pegassi
25.11.201748.3KB
domnilor    un coleg mai hodinit a cumparat un agregat din oser (are acte de ungaria)     faceDomnilor un coleg mai hodinit a cumparat un agregat din oser (are acte de ungaria) Face treaba tractorasu :D
14.10.201056.7KB
acum  m am  apucat  de  ornamente  !  acestea  au  ajuns  deja  la  prietenul :lucica care  sper  saacum m am apucat de ornamente ! acestea au ajuns deja la prietenul :LUCICA care sper sa reuseasca sa le faca la fel precum capacele de la rotii!
10.04.200930.8KB

 
noile achizitii ,un set de furtune au mai inpodobit masina :) dacia 1300 btl gordiniNoile achizitii ,un set de furtune au mai inpodobit masina :)
13.07.201131.5KB
toyota corolla din muresToyota Corolla
06.04.201053.8KB
audi 200 c3 mai sunt citeva masini vechi in constanta care merita  salvate!Audi 200 C3
17.03.201632.6KB
masina in trei culori =d galbenmasina in trei culori =D
23.08.200939.9KB

 
vand volan renault 12.
120 lei vand volan r12Vand volan Renault 12. 120 lei
19.05.201530.5KB
oltcit am vazut prin craiovaOltcit
30.08.201340.1KB
1 tona = 170 ron
2 tone = 200 ron
3 tone = 260 gratis ;) palan cu lant - vinci atelier1 tona = 170 ron 2 tone = 200 ron 3 tone = 260 ron Transport Gratis ;)
14.04.201547.5KB
- emblema dacia 30 de lei.
- - emblema dacia 30 de lei. - "nuca" schimbator 30 de lei. Sau ambele la 50.
13.07.201557.6KB
InapoiInainte