Colectia de poze classiccar.3xforum.ro
Total 110931 poze.

InapoiInainte

 
Și. traction avantȘi.
16.05.201880KB
o chestie vascoasa de culoare maronie si urat  :nebun: 

acuma seara, l-am desecat, apoi, iarasiO chestie vascoasa de culoare maronie si urat mirositoare :nebun: Acuma seara, l-am desecat, apoi, iarasi l-am umplut inca o data cu solutie proaspata, sa mai lucreze pana dimineata :nod: Is curos, ce se va curge din robinet, maine dimineata :rolleyes: :rotfl:
05.10.200941.6KB
ai pm cumpar aro m 461cai pm
29.11.201663KB
:hi: aro 243 cu brasov:hi:
12.07.201459.3KB

 
intra pe topicul Intra pe topicul "Am vazut prin Cluj-Napoca"...Poate te ajuta cu ceva !?
05.10.201165.5KB
astept si eu poze cu jantele tale. dacia 1300 -1976Astept si eu poze cu jantele tale.
26.02.201432.5KB
rame cu far elba si stop spate aro 10Rame cu far
10.11.201556.2KB
vând 1 bucata cauciuc iarna 155/70r13 firestone ,arata Vând 1 bucata cauciuc iarna 155/70R13 Firestone ,arata "că nou" dot 2010 ,poate are cineva nevoie să facă pereche! Preț 75 Ron Contact 0766.827.931
04.11.201737.5KB

 
alta opelurile mele in general nu numaialta
14.03.200934.7KB
poze vand vw kafer 1300poze
04.05.201758.5KB
masina lui lycuta a ajuns la mine. tin sa-i multumesc si pe aceasta cale pt. acest elementeMasina lui Lycuta a ajuns la mine. Tin sa-i multumesc si pe aceasta cale pt. acest lucru. Caut elemente caroserie sau donatoare fara acte sau acte vechi. @ Nelu, crezi ca gasim asa ceva in drumurile tale in Austria?
21.07.201355.5KB
rocar mai sunt citeva masini vechi in constanta care merita  salvate!Rocar
26.04.201858.6KB

 
epava de aro 240, prima serie, din 1976. usile nu-s corecte, ca trebuia sa aibe geamuri  anunturiEpava de Aro 240, prima serie, din 1976. Usile nu-s corecte, ca trebuia sa aibe geamuri culisante.
20.01.202046KB
ieri au sosit in sfársit rotile, dupá ce ptr cromare au trebuit desfácute, acum au fost remontate cuIeri au sosit in sfársit rotile, dupá ce ptr cromare au trebuit desfácute, acum au fost remontate cu spite recromat, butuci rectificati, rulmeni pe ax noi,clicheti gresati, etc ....
01.07.201540.9KB
as fi preferat alta culoare dar e ok si albastra autobaza lugoj: dacia 1310 1990As fi preferat alta culoare dar e ok si albastra
20.10.201432.4KB
mg b,1971 oldtimer studio mamaia 2012 (artmark)mg b,1971
25.08.201228.3KB

 
si du-má acasá mái :limba: dacia 1310 tle 1990 din rematsi du-má acasá mái Trailer..... :limba:
28.12.201658.2KB
aro-ul se pare ca avea ceva probleme am vazut prin ploiestiAro-ul se pare ca avea ceva probleme
22.05.201344.7KB
apropo de opel-ul de la clujana postat pe alt topic de un coleg: am vazut zilele trecute fiat-ulApropo de Opel-ul de la Clujana postat pe alt topic de un coleg: am vazut zilele trecute Fiat-ul 1800 care s-a plimbat prin Manastur, Floresti si cine stie pe unde a mai zacut. Acum sta la putrezit in curte la Napochim (sau intr-o curte de langa).
25.06.201432.7KB
tot bordul plymouth din '33tot bordul
08.12.201036.7KB

 
:uimit: poze si filmulete satu mare - 5-6 iunie. 2010:uimit:
11.06.201077.3KB
la parking cavalcade ii targu mures dacia 1300 (1975)La Parking Cavalcade II Targu Mures
22.09.201538.1KB
poza3, lastunul albastru era al lui iustin capra cu mecanica fata de trabant. diferente intrepoza3, lastunul albastru era al lui Iustin Capra cu mecanica fata de Trabant.
20.05.201425.3KB
10  lei...20 lei  bucata piese dacia  aro10 lei...20 lei bucata
10.08.202237KB

 
si de prindere a husei tot noi ... ij 56si urechiusele de prindere a husei protectoare tot noi ...
17.04.201331.9KB
cu fonomil. aro 10.1 la clujInsonorizare cu fonomil.
14.01.201545.3KB
alta biciclete vechiAlta
27.01.201355.3KB
si vand piese dacia 1300/1100si
25.10.201545.6KB

 
ce buji imi sa reusit sa cumpar un stop seima nou pe partea stanga,din pacate fara ambalajulCe buji imi recomandati sa cumpar? Am reusit sa cumpar un stop seima nou pe partea stanga,din pacate fara ambalajul original.
25.05.201523.9KB
foto ieftin !  , obiecte de arta , decor , etc . foarte vechifoto
02.09.201433.4KB
saturat find de fumul scos de motor si de bataia venita de la supape, indiferent de reglaje, care insaturat find de fumul scos de motor si de bataia venita de la supape, indiferent de reglaje, care in ultimul timp a devenit insuportabila urechii mele, am desfacut motorul ieri seara
10.02.201360.9KB
si asamblarea finala incepe carpati c1 aproape gata...si asamblarea finala incepe
09.02.201539.8KB

 
sau un mosk vechi si ieftin de la polonezi 
  anunturi de pe netSau un Mosk vechi si ieftin de la polonezi
03.05.202031.2KB
si vand piese dacia 1300/1100si
25.03.201646.5KB
si fata .... dedesubt. pe scut n-am reusit sá indepártez tot antifonul (grundul negru ) desi amsi fata .... dedesubt. pe scut n-am reusit sá indepártez tot antifonul (grundul negru ) desi am frecat de mi-au iesit ochii 3 ore, si am mai si inspirat ....ceea ce pentru bronsita mea asmaticá e perfectá !
18.07.201339.8KB
mertan am vazut prin bucurestiMertan
16.10.201361.4KB

 
capac culbutori dacia 1300 - 100 lei

mai multe poze :

  vand piese dacia 1300 si altelecapac culbutori Dacia 1300 - 100 lei mai multe poze :
26.05.201751.2KB
:cool: aro 10.1 , 4x4 , campulung !!!:cool:
02.03.200929.7KB
cz (scuze pentru postare sper sa nu se supere @altho) c.z. 175 - model 356 / 1962CZ (scuze pentru postare sper sa nu se supere @altho)
29.01.201342.4KB
tot din greciatot
25.06.200936KB
InapoiInainte