Colectia de poze classiccar.3xforum.ro
Total 110931 poze.

InapoiInainte

 
si... piese rare dacia 1300 - an 1970si...
21.10.201346.4KB
e si e de vanzare si nu a murit si sunt greu de gasit. lanz bulldogE Mc.Cormick-Harverster International si e de vanzare si nu prea.Batranul a murit si mostenitorii sunt greu de gasit.
12.01.201178.1KB
si  =( mai sunt citeva masini vechi in constanta care merita  salvate!si trabii...... =(
11.03.201033.2KB
=d sa izolam 1300 din 79=D sa izolam
13.02.201640.5KB

 
870 eur 
tva 
wartburg 311 vehicul 
an de 1965 
37.853 km 
cutie de viteze 

baltag peter 
105600 870 EUR TVA nedeductibil Wartburg 311 Berlină, Vehicul second-hand An de fabricaţie 1965 37.853 km Benzină Cutie de viteze manuală Vânzător persoană privată Baltag Peter 105600 campina România Telefon: +40 0040723582317 Scriere email Parcare vehicul Imprimare vizualizare Contestare anunţ Date tehnice suplimentare Număr de uşi: Patru sau cinci Uşi Numărul proprietarilor vehiculului: 2 Culoare: Maro Seturi de caracteristici Descriere vehicul masina se afla in stare originala mai necesita mici reparatii de tinichigerie masina porneste si ruleaza ok motor cutie ok propietar pretul usor negociabil Descriere detaliată Vânzător persoană privată Baltag Peter 105600 campina România Telefon: +40 0040723582317
29.09.201138.2KB
Și vand piese dacia 1300/1100Și
13.05.201965.3KB
suporti de bara. ifa f8 cabrioSuporti de bara.
19.09.201323.1KB
sfantu gheorghe ford taunus mk3Localitate: Sfantu Gheorghe
02.04.201446.9KB

 
si vand piese dacia 1300/1100si
21.05.201827.1KB
pozat de tomas ford taunus mk2Pozat de tomas
13.04.201546.6KB
la multi ca n-am scris pana acum, cred ca stie toata lumea cum e inainte de primul rand pun catevaLa Multi Ani! Scuze ca n-am scris pana acum, cred ca stie toata lumea cum e inainte de plecare. In primul rand pun cateva poze promise lui Dorin si Melinda, cu multumiri: Am citit tot ce ati recomandat, si am mai si schimbat pe ici-colo la masina. Acuma vin de la d-na doctor, m-a vaccinat pt. 850 lei, asa ca sigur nu voi muri pe continentul negru. :) Intrebarea in schimb e alta: cum facem 3000 km in doua zile? Ca daca nu, nu ajungem din timp la ferryboat in Spania, si ramanem in urma cu cateva zile. Incepe bine... Intrebarea e oarecum retorica, nu voi mai avea timp sa citesc ce postati, dar ne vedem in martie! Toate cele bune tuturor! Denes
11.01.201236KB
:(  :)  :)  :)  :) plimbari cu buggy 4x4 facut din aro 10 si buggy 4x2 (made china) la fu:( :) :) :) :)
02.03.200947.1KB

 
a 2 a vand jante bbs 7jx 15h2 echipate cu cauciucuri 205/55/15a 2 a
23.11.201435.1KB
din alt unghi  :razz: volvo 240 gl 1986din alt unghi :razz:
17.03.201331.7KB
cadru otel-titan de 52cm, roti pe baieuri de 20cadru otel-titan de 52cm, roti pe baieuri de 20",cu multiple piese de schimb,posibilitate folosire si in oras(aparatori,pedale clasice),multiple piese de schimb(roti rezerva fata/spate,cauciucuri-baieu/2buc,pedale pentru curse, pret de criza= 200 euro ! tel : 0726029465/Stan
27.05.201345.4KB
Și vand piese dacia 1300/1100Și
19.04.201958.7KB

 
ieri am parcat langa pustoaica asta.
nu parea prea originala, dar era incredibil de curata... parcaIeri am parcat langa pustoaica asta. Nu parea prea originala, dar era incredibil de curata... Parca era asamblata de maxim o luna. Nici un punct de rugina pe o janta, toate suruburile pareau noi, in bord nu era absolut nici un fir de praf :nebun:
05.07.201545.6KB
tit citroen traction avant 15 six -1953tit
18.12.201334.9KB
inca una gaz m20 pobedainca una
01.08.201139.5KB
9. carlig de remorcare dublu. cumpar urgent piese de aro 249. Carlig de remorcare dublu.
19.08.201659.2KB

 
ceva foarte mare, undeva dupa deva si niste munti de carbune de te ramai masca. renault 15 tl - 1973Ceva termocentrala foarte mare, undeva dupa Deva si niste munti de carbune de te ramai masca.
30.10.201021.8KB
un tv41s, în fata spitalului de copii din cluj. poza am scanat-o din revista martie 1972. tvUn TV41S, în fata Spitalului de copii din Cluj. Poza am scanat-o din revista "Sanatatea" Martie 1972.
04.01.201253.8KB
poza 3 radiouri vechi de  camerapoza 3
06.04.201431.4KB
. bestia impreuna la rimnicu vilcea 30.07-1.08.
04.08.201040.5KB

 
tot 501tot
30.11.201649.2KB
o negresa sexy! bran beetle meeting julie 2010o negresa sexy!
07.07.201053.5KB
nova de prin baia mare siNova
25.01.202136.1KB
pardon, pozele.. restaurare citroen cx prestige 1983Pardon, pozele..
11.06.201250.2KB

 
ce chestie, cum au fost in stare francezii sa masinile alea iar noi n-am avut nici vopsea sa punemCe chestie, cum au fost in stare francezii sa construiasca masinile alea iar noi n-am avut nici vopsea sa punem pe ele ! Ma cutremura starea in care se afla masina asta , noroc ca Adi este angrenat de multa vointa si bunavointa, tot respectul Nici o grijá colega, iti multumesc frumos cá m-ai ajutat in achizitionarea masinii, oricum e ea ....eu bánuiam deja pe baza pozelor trimise de tine cá va fii masiv de lucru la ea, asa cá nu-ti fá nici o grijá ! Am eu Flex de cojocul lui ! Azi am pregátit si bucátit Renaultul, mai departe, si la tot pasul má mir de starea in care se aflá ( atentie , masina e la dezmembrári, a stat 10 ani intr-o curte )!!!!!! Deci atát atentia si minutiozitatea cu care au fost asamblate aceste masini in Franta, denotá o anumitá responsabilitate tehnologicá , ceea ce la noi foarte rar exista.Dar sá nu uitám cá in Frnata exista economie de piatá, produsul finit trebuia sá fie vandabilá , fiindcá nu se astepta 5 ani ptr un singur tip de masiná ci exista si consurentá. Deci ....... atentie la detalii si calitate. :nod:
03.11.201547.1KB
in germania 1926 imagini cu clasiceIn Germania 1926
06.07.200968.9KB
si madamme charlottesi
03.02.201539.7KB
incerc sa postez din nou print screen-ul nu a mers, tot mic a ramas.

nu aveam puterea sa asteptIncerc sa postez din nou print screen-ul marit. LE: nu a mers, tot mic a ramas. Nu aveam puterea sa astept pana in 2111 :D
13.02.201330.2KB

 
bordul, este deja pe jumatate era deja demontat si ascuns sub scaunul soferului. renault 17 1972Bordul, este deja pe jumatate demontat! Volanul era deja demontat si ascuns sub scaunul soferului.
27.10.201037.6KB
e cam anost ea tv51ce cam anost fără ea
30.05.201531.4KB
asta am gasit-o la un remat si nu stiu ce marca este din greciaasta am gasit-o la un remat si nu stiu ce marca este
05.06.201151.9KB
sunt asa de mandru de ele sunt pentru mine ca doi copii   le iubesc pur si simplu!!! cei treiSUNT ASA DE MANDRU DE ELE SUNT PENTRU MINE CA DOI COPII le iubesc pur si simplu!!!
13.11.201134.5KB

 
iata si breakul din 10/1989 :hi: dacia 1300 1978iata si breakul din 10/1989 :hi:
25.09.201342.5KB
si vand piese dacia 1300/1100si
06.07.201438.8KB
nu pot face asa ceva. intra in conflict cu mai multe legi europene si drepturi 

daca ar fi dupa eiNu pot face asa ceva. Intra in conflict cu mai multe legi europene si drepturi fundamentale. Daca ar fi dupa ei s-ra reintroduce cartelele de paine, de lapte si de ... masini. Fiecare patratel va simboliza doi ani din viata.
02.11.201795.1KB
stickere natinse, ..... o nouá surprizá ....pegasstickere natinse, .....
09.11.201733.6KB
InapoiInainte