Colectia de poze classiccar.3xforum.ro
Total 110931 poze.

InapoiInainte

 
usile spate erau o problema in sine : fusese chituit cu tona peste rugina si erau ambele in moarteUsile spate erau o problema in sine : fusese chituit cu tona peste rugina si erau ambele in moarte clinica.
27.07.202231.6KB
tractor u651Sfarsit......
01.07.201852KB
poza 2. boxePoza 2.
21.07.201443.4KB
dacia 500 lastun epave sau nu, cu siguranta vechi intalnite pe tariiDacia 500 lastun
07.11.201071.9KB

 
ceva absolut bestial =d vazute prin austriaceva absolut bestial =D
21.08.201331.2KB
vandut vand...Vandut
19.09.201444.6KB
tot mobra 50 suoer -1980 -2tot
03.10.201948.7KB
audi 100 din 1973.
  anunturi romanesti vazute pe netAudi 100 din 1973.
18.02.201253.1KB

 
frumos. asa daca vad cum le faci, poate imi va veni cheful sa o fac si a mea.
dar intai va trebuiFrumos. Asa daca vad cum le faci, poate imi va veni cheful sa o fac si a mea. Dar intai va trebui cumva sa clarific cu actele, ca acum am doar un talon si fara sa fac procura cu fosta proprietara, care e plecata in Germania, nu pot face rost nici de fiscal si nici de duplicat de la cartea de identitate. Noroc ca nu cere de mancare, este radiata atat din circulatie, cat si de la fisc, ca atunci cand tipa a plecat definitiv din tara, l-o radiat. In cel mai rau caz, daca nu voi reusi sa-i fac acte, ti-l voi dona! Oricum, e mult mai buna decat asta alba ce repari acuma. Foarte groaza mi-e sa ma apuc de ea. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: Exact asa gándesti cum fac eu in cazul daciei 1100 si R 12-D-1300 ...mie groazá sá má apuc din nou de aceste tipuri ....insá voi fii nevoit páná la urmá. Te apuci si Tu frumos de 2 CV ca páná cánd apare doamna cu actele sá fie gata refácutá, si cánd o duci la ITP sá cadá in groapá cei de acolo, mai ales injinierii care nu cunosc motorul de Lástun ....... Oricum nu e mare scofalá, trebuie doar atentie, si cáteva scule conforme speciale ptr anumite operatii..... Nu te busulii ..... :hi: Imi este frica sa ma apuc de 2cv, ca daca o voi imbunatati ici-colo, atunci la sfarsit va arata asa:
15.10.201520.7KB
batrane langa kremlin masinile noastre in carti postale, vederi, poze de familieBatrane langa Kremlin
05.03.201149.6KB
si lampi si ceas de tv srsi
14.12.201425.6KB
si acum.
dupa cum vezi, iti pun la dispozitie si material didactic. :hi: dacia 1300 -1976Si acum. Dupa cum vezi, iti pun la dispozitie si material didactic. :hi:
05.12.201246.2KB

 
:nod:  real... classic car club cluj - iesiri de club:nod: real...
25.10.200947KB
14 restaurare m461 din'7414
30.07.201133.7KB
si restaurare citroen cx prestige 1983si
29.08.201238.4KB
vand set motor oltcit, complet cu segmenti pistoane si nou 
450 lei si cu posta. set motor oltcitvand set motor oltcit, complet cu segmenti pistoane si camasi. Este nou 450 lei 0751023411 Trimit si cu posta.
31.03.201830.2KB

 
inca una... de la ce masina?Inca una...
26.09.201230.4KB
lada 1500 de la marius, azi a primit carte nou nouta cu mentiunea de vehicul istoric, talon tip nou,Lada 1500 de la Marius, azi a primit carte nou nouta cu mentiunea de vehicul istoric, talon tip nou, numere noi. Acum pot spune ca e a mea. Se pare ca este prima care a primit atestat de istorica. Mai urmeaza una galbena, foarte frumoasa, a unui prieten bun. :hi:
25.07.201427.7KB
ba da. salutBa da.
06.01.201044.4KB
si vand piese dacia 1300/1100si
25.07.201826.1KB

 
tot bicicletá cu motortot
20.01.201238.2KB
saua care ste tot comodá, insá cu un resort mai a inceput si pe la ei se pare prin 87.....se céátinasaua care ste tot comodá, insá cu un resort mai putin....economia a inceput si pe la ei se pare prin 87.....se céátina sandramaua
16.03.201352.8KB
blazer de police matchbox modelism si machetuteblazer de police matchbox
12.02.200940.4KB
acum distractia va fi cu butucii rotilor, pentru ca vreau sa le curat fara a desface spitele de peacum distractia va fi cu butucii rotilor, pentru ca vreau sa le curat fara a desface spitele de pe roti
28.10.201444.2KB

 
eu o indepartez cu peria de sirma. mastic intaritEu o indepartez cu peria de sirma.
07.03.201451.7KB
si carburator oltcit club 11rmsi
18.01.201741.9KB
interor 4 mercedes benz w124Interor 4
29.09.201346.3KB
de vanzare o pereche de oglinzi cipa (cred) in stare 60 de lei + transport. tel 0757100970 vandDe vanzare o pereche de oglinzi Cipa (cred) in stare acceptabila. 60 de lei + transport. tel 0757100970
11.07.201622.1KB

 
plansa bord d1100  --120 lei . piesele lui taviPlansa bord D1100 --120 lei .
03.07.201646.6KB
si vand piese dacia 1300/1100si
08.08.201857KB
niva e de vanzare pe olx la vanatoare de masinarii vechiNiva e de vanzare pe olx
16.10.202178.1KB
plafoniera  30 piese mici camion sr  bucegiPlafoniera 30
26.07.202122.9KB

 
am si ue un rt din Am si ue un rt din "60 ...cred are aprindere de mobra dar nu am reusit sa-l pornesc pina acum , ce-i drept nici nu am avut timp sa ma ocup de asta , compresie buna , excelenta as spune , un pic trecuta prin mina lu nea Spirica cu modificarile de rigoare ... implicit si instalatie electrica
12.05.201352KB
cand eram mic si primeam o masinuta de jucarie, prima grija era sa vad cand eram mic si primeam o masinuta de jucarie, prima grija era sa vad "ce se deschide". Cred ca inca am ceva reminescente :
26.04.201243.9KB
nu are legatura cu masinile, dar nu m-am putut e facuta de mine pe malul tamisei ,la greenwichNu are legatura cu masinile, dar nu m-am putut abtine.Poza e facuta de mine pe malul Tamisei ,la Greenwich Emirates Arena , la reflux, atunci cand se gasesc foarte multe antichitati pe mal, dupa retragerea apei.
20.11.201249KB
bancheta spate cu 2 taieturi, poate cineva are nevoie 20 lei dezmembrez dacia 1300Bancheta spate cu 2 taieturi, poate cineva are nevoie 20 lei
27.09.201534.2KB

 
.... restaurare dacia 1300'71....
19.04.201242KB
i-am dat un grund la far  binenteles dupa peria de sarma si evipas izh 56i-am dat un grund la far binenteles dupa peria de sarma si Evipas
14.03.201137.5KB
:rolleyes: berva moped - 1960:rolleyes:
17.08.202243.1KB
si oldtimer show budapesta 2011 29 okt-2 noe.si
29.10.201152.1KB
InapoiInainte