Am fost si la vopsit dar nu am avut timp sa pun sus.
24.02.2024
21.4KB
Azi, Daciana a primit sandale de vará .... cicá bocancii de iarná erau deja prea calzi si grei ptr vará.
Asadar dupá indepártarea stratului de lac cu diluant, polishare cu páslá,si rectificarea marginilor obezii la strung pt indepártarea loviturilor pietrelor a fost relácuit .
Piulitele de prindere care au sosit de la Lugoj acu 2 sáptámáni au fost regalvanizate si repuse .....
Multumiri in numele meu si a Dacianei colegului TM 21 ZAY
04.06.2014
47.7KB
Mai fac sapaturi poate gasesc eu ceva :cool:
Mica mea AUTOBAZA =D
23.11.2012
45.4KB
S-a adaugat pompa noua servo frana dacia -79 ron
02.04.2017
42.4KB
Asteptam sa dai referatul despre spectacol.Cati vati adunat,ce ati facut si cum a fost? :hi:
cred ca am vazut un broscar cautand loc de parcare... :rotfl:
oricum, ati ratat un concert de zile mari :hi:
09.03.2010
26KB
din intamplare ma duceam sa vad un m461 si vad in curte la un mosulet un aro 240,320d si 244...ma duc vb cu omul vad 240 k asta mi.a atras ochiul il vad si imi place,vb despre bani si aproape k rezolv treaba cu bani! si pana in final ajungem la un pret bun zic eu! pun 3 poze facute acolo si peste7-14 cand va ajunge acasa langa M voi mai face poze!
02.10.2011
39.5KB
ma refeream la 2 lucruri:
-ca dvs daca luati o masina de piese o faceti din nou masina
-greseala de pe aptibildul de la lastun parca de pe filtrul de aer :rotfl:
Va intereseaza,costa 15lei
16.02.2014
41.4KB
Incá e oarbá sáraca, dar sper sá-i reviná vederea la primávará ..
09.12.2011
45.1KB
Asta am si facut, numai ca a durat o saptamana si o zi pana mi-au terminat-o :D Cea alba sta afara, mai muta locul, mai vede atelierul cand se lucreaza una alta sau rearanjam parcarea, cea rosie prin forte proprii, iar cea albastra nu am cum s-o tin afara, deoarece mai sunt materiale, scule, piese in ea, de inchis nu se poate inchide, nu are geamuri-parbriz-luneta mi-e frica de colorati metaliferi, plus ca daca ploua in ea m-am scos, asa ca in fiecare seara doarme inauntru la caldurica, iar cand ploua, trag folia si prelata peste ea. Alta optiune nu am, e bine asa cum e. Mult nu mai e, numai sa apara tinichigiul sa termine portiunea dintre praguri si podea, plus suportii de scaune, si dupa ce o trag in grund merge la hibernat pana primavara, asta daca nu ma hotaresc sa o vopsesc iarna asta sau daca nu iau decizia sa demontez tot trenul de rulare, iar cand e gata sa mearga la vopsit.
14.09.2015
30.6KB
tot
19.07.2013
17.2KB
Dupa cum se vede trebuie si usa reparata ca nu mai are armatura din interior......
O poza cu usa inchisa
26.04.2023
35KB
noroaie....
16.07.2013
46.7KB
zzzzz
06.02.2017
47.8KB
Ford Mustang
18.04.2015
55.8KB
vand 1 set (4 buc) capace din fibra pentru jante de ims, cu clemele de prindere aferente (20 buc), pret 250 ron fara taxe posta. contact pe PM.
25.03.2014
25.4KB
Tot in perioada aia s-o folosit la Dacia verdele smarald RAL 6016.
Deci sunt sanse foarte mari ca si "Oul de rata" sa fie tot din paleta RAL.
Mai exact RAL 6019.
Uita-te ce seamana!
26.05.2015
67.9KB
motorul e de IMS
12.12.2012
46KB
Bara fata si spate lada 1200 s
80 bucata sau 140 amandoua
14.04.2019
44KB
Felicia
26.10.2015
41.3KB
in Valcea
30.04.2014
37.6KB
si
01.12.2012
35.8KB
alta
29.11.2012
41.2KB
Miner nou de usa camion carpați bucegi 55lei
15.11.2022
25.1KB
Asta cred ca a fost ambulanta...si asta ar fi interesant din ce an este... Asta l-am prins la limita.
14.03.2011
40.2KB
dacia 1300 an 82 intr-o stare foarte buna la tabla fara suduri, o singura problema la pedalier dreapta unde a fost lovita de o piatra,usi capote toate se inchid perfect,am luat-o si la curatarea seriei surpriza,atasez poze
18.12.2015
43.1KB
prototip Porsche ,Ital Design este firma care a facut proiectul
07.04.2010
28KB
Una mare ... alta mic....tot TV-uri au fost.
Se pare ca cea mare s-a maritat recent!
19.04.2013
62.4KB
24. TM 90 RAD
06.08.2011
30.8KB
Prin centrul Clujului.
19.09.2013
45KB
poza 3
03.10.2016
33.4KB
schimbat blocul optic far dreapta -faza lungá cu una nouá in locul cele orbite de vreme ....Violeta si-a recápátat privirea de fecioará ... :nod:
29.12.2016
42.8KB
asa arata,peste cateva saptamani o sa arate altfel
12.04.2017
32.3KB
Pozele sunt din vara si deabea acum am dat peste ele...
08.03.2013
29KB
aparent la prima impresie pare a fi cazuta rau dar e tricky frumoasa ,are tabla de necrezut de buna ,mecanica e impecabila si completa ,motorul se misca si cu nu pik de lucru se va pune pe picioare . un exemplar frumos si mandru va fi salvat de la rematu p...liii . vai ce am vazut ca se face cu masinutele astea pe la rematuri te ai taia in bucati si te ai da la caini neamule .!!!! ce popor de criminali barbari e neamu asta nu e adevarat !!!!!
dar cum se spune viata merge pe regula junglei si cine e tare sta n picioare !!!!
salvati oameni buni ce puteti si inca cat se mai poate !!!!!!
eu iau de multe ori de la gura si iau ce mai pot ,in speranta ca peste vreo 20 40 de ani or vedea p...lalai de viitori copii sandramale etc ce inseamna cand nu mai sant origini in picioare si totu s a dus pe topitorii.... sad but true!!!!