Colectia de poze classiccar.3xforum.ro
Total 110931 poze.

InapoiInainte

 
40 lei diverse piese dacia si nu numai...40 lei
01.12.201455KB
:hi: napoca aro editia ii-a, 16 09 2023:hi:
16.09.202359.9KB
timp frumos si masini frumoase din greciatimp frumos si masini frumoase
16.04.201334.8KB
ceva mai noi facute azi rocar tv 15ceva mai noi facute azi
05.02.201132.4KB

 
tot ds rosu belgiatot
12.04.201338.2KB
am fost si la vopsit dar nu am avut timp sa pun sus. opel omega b 2.0i din 1995Am fost si la vopsit dar nu am avut timp sa pun sus.
24.02.202421.4KB
azi, daciana a primit sandale de vará .... cicá bocancii de iarná erau deja prea calzi si grei ptrAzi, Daciana a primit sandale de vará .... cicá bocancii de iarná erau deja prea calzi si grei ptr vará. Asadar dupá indepártarea stratului de lac cu diluant, polishare cu páslá,si rectificarea marginilor obezii la strung pt indepártarea loviturilor pietrelor a fost relácuit . Piulitele de prindere care au sosit de la Lugoj acu 2 sáptámáni au fost regalvanizate si repuse ..... Multumiri in numele meu si a Dacianei colegului TM 21 ZAY
04.06.201447.7KB
mai fac sapaturi poate gasesc eu ceva  :cool: 
mica mea autobaza  =d jucarii romanesti de inainte deMai fac sapaturi poate gasesc eu ceva :cool: Mica mea AUTOBAZA =D
23.11.201245.4KB

 
s-a adaugat pompa noua servo frana dacia -79 ron piese rare dacia 1300 - an 1970S-a adaugat pompa noua servo frana dacia -79 ron
02.04.201742.4KB
asteptam sa dai referatul despre vati adunat,ce ati facut si cum a fost? :hi:

cred ca am vazut unAsteptam sa dai referatul despre spectacol.Cati vati adunat,ce ati facut si cum a fost? :hi: cred ca am vazut un broscar cautand loc de parcare... :rotfl: oricum, ati ratat un concert de zile mari :hi:
09.03.201026KB
din intamplare ma duceam sa vad un m461 si vad in curte la un mosulet un aro 240,320d si 244...madin intamplare ma duceam sa vad un m461 si vad in curte la un mosulet un aro 240,320d si 244...ma duc vb cu omul vad 240 k asta mi.a atras ochiul il vad si imi place,vb despre bani si aproape k rezolv treaba cu bani! si pana in final ajungem la un pret bun zic eu! pun 3 poze facute acolo si peste7-14 cand va ajunge acasa langa M voi mai face poze!
02.10.201139.5KB
ma refeream la 2 dvs daca luati o masina de piese o faceti din nou de pe aptibildul de la lastunma refeream la 2 lucruri: -ca dvs daca luati o masina de piese o faceti din nou masina -greseala de pe aptibildul de la lastun parca de pe filtrul de aer :rotfl: Va intereseaza,costa 15lei
16.02.201441.4KB

 
incá e oarbá sáraca, dar sper sá-i reviná vederea la primávará .. restaurare citroen cx prestigeIncá e oarbá sáraca, dar sper sá-i reviná vederea la primávará ..
09.12.201145.1KB
asta am si facut, numai ca a durat o saptamana si o zi pana mi-au terminat-o :d cea alba sta afara,Asta am si facut, numai ca a durat o saptamana si o zi pana mi-au terminat-o :D Cea alba sta afara, mai muta locul, mai vede atelierul cand se lucreaza una alta sau rearanjam parcarea, cea rosie prin forte proprii, iar cea albastra nu am cum s-o tin afara, deoarece mai sunt materiale, scule, piese in ea, de inchis nu se poate inchide, nu are geamuri-parbriz-luneta mi-e frica de colorati metaliferi, plus ca daca ploua in ea m-am scos, asa ca in fiecare seara doarme inauntru la caldurica, iar cand ploua, trag folia si prelata peste ea. Alta optiune nu am, e bine asa cum e. Mult nu mai e, numai sa apara tinichigiul sa termine portiunea dintre praguri si podea, plus suportii de scaune, si dupa ce o trag in grund merge la hibernat pana primavara, asta daca nu ma hotaresc sa o vopsesc iarna asta sau daca nu iau decizia sa demontez tot trenul de rulare, iar cand e gata sa mearga la vopsit.
14.09.201530.6KB
tot citroen traction avant 15 six -1953tot
19.07.201317.2KB
dupa cum se vede trebuie si usa reparata ca nu mai are armatura din poza cu usa inchisa sportDupa cum se vede trebuie si usa reparata ca nu mai are armatura din interior...... O poza cu usa inchisa
26.04.202335KB

 
am vazut prin jud. suceavanoroaie....
16.07.201346.7KB
zzzzz auto/moto classiczzzzz
06.02.201747.8KB
ford mustang primaverii constanta 2015Ford Mustang
18.04.201555.8KB
vand 1 set (4 buc) capace din fibra pentru jante de ims, cu clemele de prindere aferente (20 buc),vand 1 set (4 buc) capace din fibra pentru jante de ims, cu clemele de prindere aferente (20 buc), pret 250 ron fara taxe posta. contact pe PM.
25.03.201425.4KB

 
tot in perioada aia s-o folosit la dacia verdele smarald ral 6016.
deci sunt sanse foarte mari ca siTot in perioada aia s-o folosit la Dacia verdele smarald RAL 6016. Deci sunt sanse foarte mari ca si "Oul de rata" sa fie tot din paleta RAL. Mai exact RAL 6019. Uita-te ce seamana!
26.05.201567.9KB
motorul e de ims volga m-21 v8motorul e de IMS
12.12.201246KB
bara fata si spate lada 1200 s
80 bucata sau 140 amandoua piese auto moto biciclete vechituriBara fata si spate lada 1200 s 80 bucata sau 140 amandoua
14.04.201944KB
felicia carpati felicia 1967Felicia
26.10.201541.3KB

 
in valcea ford taunus mk3in Valcea
30.04.201437.6KB
si mobra 50 1971si
01.12.201235.8KB
alta am vazut prin craiovaalta
29.11.201241.2KB
miner nou de usa camion bucegi 55lei piese mici camion sr  bucegiMiner nou de usa camion carpați bucegi 55lei
15.11.202225.1KB

 
asta cred ca a fost asta ar fi interesant din ce an este... asta l-am prins la limita. prin viseu,Asta cred ca a fost ambulanta...si asta ar fi interesant din ce an este... Asta l-am prins la limita.
14.03.201140.2KB
dacia 1300 an 82 intr-o stare foarte buna la tabla fara suduri, o singura problema la pedalierdacia 1300 an 82 intr-o stare foarte buna la tabla fara suduri, o singura problema la pedalier dreapta unde a fost lovita de o piatra,usi capote toate se inchid perfect,am luat-o si la curatarea seriei surpriza,atasez poze
18.12.201543.1KB
prototip porsche ,ital design este firma care a facut proiectul masini clasiceprototip Porsche ,Ital Design este firma care a facut proiectul
07.04.201028KB
una mare ... alta mic....tot tv-uri au fost. 
se pare ca cea mare s-a maritat recent! am vazut prinUna mare ... alta mic....tot TV-uri au fost. Se pare ca cea mare s-a maritat recent!
19.04.201362.4KB

 
24. tm 90 rad registru tv/rocar24. TM 90 RAD
06.08.201130.8KB
prin centrul clujului. poze... inedite!Prin centrul Clujului.
19.09.201345KB
poza 3 faruripoza 3
03.10.201633.4KB
schimbat blocul optic far dreapta -faza lungá cu una nouá in locul cele orbite de vreme si-aschimbat blocul optic far dreapta -faza lungá cu una nouá in locul cele orbite de vreme ....Violeta si-a recápátat privirea de fecioará ... :nod:
29.12.201642.8KB

 
asa cateva saptamani o sa arate altfel aro 324asa arata,peste cateva saptamani o sa arate altfel
12.04.201732.3KB
pozele sunt din vara si deabea acum am dat peste ele... am vazut prin sloboziaPozele sunt din vara si deabea acum am dat peste ele...
08.03.201329KB
aparent la prima impresie pare a fi cazuta rau dar e tricky frumoasa ,are tabla de necrezut de bunaaparent la prima impresie pare a fi cazuta rau dar e tricky frumoasa ,are tabla de necrezut de buna ,mecanica e impecabila si completa ,motorul se misca si cu nu pik de lucru se va pune pe picioare . un exemplar frumos si mandru va fi salvat de la rematu p...liii . vai ce am vazut ca se face cu masinutele astea pe la rematuri te ai taia in bucati si te ai da la caini neamule .!!!! ce popor de criminali barbari e neamu asta nu e adevarat !!!!! dar cum se spune viata merge pe regula junglei si cine e tare sta n picioare !!!! salvati oameni buni ce puteti si inca cat se mai poate !!!!!! eu iau de multe ori de la gura si iau ce mai pot ,in speranta ca peste vreo 20 40 de ani or vedea p...lalai de viitori copii sandramale etc ce inseamna cand nu mai sant origini in picioare si totu s a dus pe topitorii.... sad but true!!!!
19.02.200951.9KB
noutati: mobra 50 turistNoutati:
05.05.201364.4KB
InapoiInainte