Colectia de poze classiccar.3xforum.ro
Total 110931 poze.

InapoiInainte

 
doua generatii: dacia 1100 amb13Doua generatii:
04.07.201052KB
ornament vand diverse piese oldtimerOrnament
06.11.201711.8KB
totusi mai exista si masini in stare ok... dacia 1320Totusi mai exista si masini in stare ok...
08.11.201545.5KB
audu 100 s coupe din 1973.
o giukkarie tare 
nu am mai vazut din asta pe la noi, de prin anii'80,Audu 100 S Coupe din 1973. O giukkarie tare interesanta! Nu am mai vazut din asta pe la noi, de prin anii'80, cand aveau din asta una visinie studentii arabi, la caminele din Hasdeu. :nebun: :nebun:
15.05.201320.7KB

 
si din jibou un golf 2 :) am vazut prin salajSi din Jibou un Golf 2 :)
09.07.201465.4KB
are jenti de aro 10 mk2 , pe 14Are jenti de Aro 10 mk2 , pe 14"
14.10.200952.4KB
koyo s-a dat.
se adauga la basculant cu mercur, produs la electrofar bucuresti, actuala luxten, inKoyo s-a dat. Se adauga la vanzare Īntrerupător basculant cu mercur, produs la Electrofar Bucuresti, actuala LUXTEN, in anul 1969. Este nou, nefolosit. Suporta 5A si 220V: Se da in cutia originala. Pret 10 lei.
29.07.201331.9KB
pozele luate de pe fiat forum de la userul f850sc colectia mea - vazute prin tara.pozele luate de pe fiat forum de la userul F850SC
16.03.201155.2KB

 
pentru colegii care se īntrebau de lipsa treptei spate la tv-51 - ea īn panoul posterior central, pecuriozitate, pentru colegii care se īntrebau de lipsa treptei spate la TV-51 - ea există, camuflată īn panoul posterior central, pe care se află montată lampa de număr. Se deschide trăgānd un cui aflat sub aceasta. E treaptă īn toată regula, nu doar o tablă
28.01.201690.1KB
era parcata pe str victor deleu trabantEra parcata pe str Victor Deleu
13.06.201262.8KB
azi se pare ca am avut ce cu o schoda 120l am vazut prin ploiestiAzi se pare ca am avut ce fotografia Incepem cu o Schoda 120l
28.02.201238.8KB
vw sfantuvw derby...polo
17.02.201046.8KB

 
:cool: in zona:cool:
20.05.201960.7KB
un 924 parasit si el de ceva vreme din severinUn 924 parasit si el de ceva vreme
05.08.201049.8KB
cam asa vand alteleCam asa
01.12.201626.4KB
si vand piese dacia 1300/1100si
16.05.201848.2KB

 
dupa spusele masina a fost foarte putin folosita. bordul arata doar 13.547, care pot fi reale, datDupa spusele proprietarului, masina a fost foarte putin folosita. Bordul arata doar 13.547, care pot fi reale, dat fiind faptul ca atat scaunele originale, cat si alte lucruri pe masina sunt intr-o stare aproape noua. Foto bord:
15.02.201338.2KB
poza 3 talcioc , lichidare (colectie ) stocuri vechituripoza 3
02.06.201536.3KB
sau; actiunea ,,mobra''Sau;
29.07.201643.3KB
spate presuri vand dacia 1300spate presuri
07.06.201536.4KB

 
alfa romeo arna,unul dintre cele mai urate modele de alfa care sau construit unii chiar cel mai uratAlfa Romeo Arna,unul dintre cele mai urate modele de alfa care sau construit vreodata,dupa unii specialisti chiar cel mai urat model,o copie dupa Datsun
28.02.201342.4KB
s-a deschis autostrada deva - simeria pe o distanta de 17 km.S-a deschis autostrada Deva - Simeria pe o distanta de 17 km.
21.12.201222.1KB
poza din spate m461cpoza din spate
12.01.201081.3KB
avem si afisul ! intalnirea dacia drum bun satu-mare 5-7 iunie 2015Avem si afisul evenimentului !
31.05.201563.7KB

 
azi dimineata am vazut in oras afisul cu raliul avram iancu.
se pare ca maine seara la iulius mallAzi dimineata am vazut in oras afisul cu Raliul Avram Iancu. Se pare ca maine seara la Iulius Mall va fi iarasi "balci" :nod: Probabil am sa trec si eu pe acolo. O sa ma interesez de program dar mai dupamasa, ca acum trebuie sa ma intorc la lucru. Pacat de vremea asta friguroasa, ca de cateva zile nu mai are omu' chef sa faca nimica :(
18.09.200855.3KB
mai vizibila probleme geometrie punte fata land rover iiiMai vizibila
21.09.201044.2KB
busu asta o fi fost oare de fara geam din cate stiu eu e piesa rara.... clasice din timisoarabusu asta o fi fost oare de transmisiuni? haionu' fara geam din cate stiu eu e piesa rara....
06.01.201237.5KB
iar asta din armata germana gazuri din hawaiiIar asta din armata Germana
18.07.200842.6KB

 
una alta... kdf-ul , masinaUna alta...
22.07.201352.9KB
vand piese radio si altelepoza VANDUT!
03.09.201539.4KB
din spate din greciadin spate
13.03.200951.6KB
anunt 1938 - tot un fel de reclama reclame automobile 1936-1938anunt 1938 - tot un fel de reclama
21.01.201396.2KB

 
az de prin baia mare siaz
25.12.202051.8KB
poza 15 bentley 4.5 litre - year 1928poza 15
25.02.201442.8KB
@misu de cluj: nu am mari probleme cu rugina, eu zic ca e suficient 1l...
 
cat timp astept sa vina@Misu de Cluj: Nu am mari probleme cu rugina, eu zic ca e suficient 1L... Cat timp astept sa vina Evipass-ul am zis sa nu stau degeaba, am fost ieri la remat si mi-am luat pentru babeta un traseu de evacuare foarte bun, am curatat toate tevile, si le-am dat o vopsea. Am schimbat si tot ce se numeste furtune in compartimentul motor, as mai vrea sa-mi pun coliere noi la toate, ca si un urmator pas. Am mai lustruit niste maruntisuri..
18.05.201332.8KB
si 220 in anii '70 pentru dacia 1300. dacia 1300 '77Si 220 in anii '70 pentru Dacia 1300.
13.07.201419.2KB

 
asa a fost vopsit(de catre un coleg forumist, fostul si acest r12 ce mi-a apartinut , iar eu amasa a fost vopsit(de catre un coleg forumist, fostul proprietar) si acest R12 ce mi-a apartinut , iar eu am retusat in acelasi mod un R5 Alpine Turbo ce l-am detinut acum cativa ani. un borcan, vopsea, diluant si un dispozitiv format din 2 tevi, plamani tari si timp :) voi pune poze curand cu "piesa"
21.05.201334.3KB
comparatie cu s-ul am vazut prin craiovaComparatie cu S-ul
22.09.201337.2KB
aro 244 din prima serie masini romanesti disparute sau pe cale deAro 244 din prima serie
05.11.200966.7KB
interioare din cabina vand diverse pt. autocapitonajele interioare din cabina
30.12.201330.8KB
InapoiInainte