Colectia de poze classiccar.3xforum.ro
Total 110931 poze.

InapoiInainte

 
ma asteapta o broscuta parasita :) caut platforma liberama asteapta o broscuta parasita :)
06.07.201242.5KB
prix:	3 200 :	 :	152 000 de vitesse sovereign, en bon etat de ct ok debut 09:2012, vendue en Prix: 3 200 € Année-modèle : 1989 Kilométrage : 152 000 KM Carburant : Essence Boîte de vitesse : Automatique XJ6 SOVEREIGN, en bon etat de fonctionnement, CT OK debut 09:2012, vendue en l'état.
06.03.201443.4KB
30 lei piese vw   noi/vechi30 lei
27.04.201225.2KB
renaultul meu la varsta 40+, cu mandru de el cateva masini ale familiei meleRenaultul meu la varsta 40+, cu subsemnatul mandru de el
10.06.201445.1KB

 
ultima colectie de timbre !ultima
09.05.201355.5KB
chiar dacă mu am mai postat , a mai fost , timida, in jurul babutei dacia 1100 din 1970Chiar dacă mu am mai postat , a mai fost mișcare , timida, in jurul babutei
31.10.202135.8KB
m 461 salutm 461
29.12.201239.9KB
si 15-le asta verde, are tapiteria de culoare maro.
atat tapiteria de plafon, cat si cele de peSi 15-le asta verde, are tapiteria de culoare maro. Atat tapiteria de plafon, cat si cele de pe lateral, sunt intr-o stare foarte buna. Scaunele trebuiesc refacute. Imi pare rau ca nu am luat si scaunele, de pe 17-le de la remat, dar nu mai aveam bani, si intre timp l-au presat :(
13.02.201168.3KB

 
si mobra 50 super 1980si
11.03.201440.3KB
azi e 8 a femeii.in mod normal,ar trebui sa facem cadou un lant cu medalion de platina la gat,cam caAzi e 8 martie,ziua internationala a femeii.In mod normal,ar trebui sa facem cadou sotiei,iubitei,amantei un lant cu medalion de platina la gat,cam ca acesta :dinti:
08.03.201428.4KB
un ditamai place cat ii de masiv pana acuma nu am vazut model asa de aro maaareun ditamai aro.....imi place cat ii de masiv pana acuma nu am vazut model asa de zdravan.....
25.03.201045.7KB
cam asa arata capota spate cind m-am apucat de ea.rugina si chit la greu. miine o dam in curat si peCam asa arata capota spate cind m-am apucat de ea.Rugina si chit la greu. Miine o dam in curat si pe asta, si apoi ne apucam de taiat si sudat
09.11.201130KB

 
gaz-m20 of (1945) 1946-1948, 235997 units (including 14220 body, 4x2; 5-seater 4-door sedan (alsoGAZ-M20 "Pobieda" Years of production: (1945) 1946-1948, 1948-1955-1958 Overall production: 235997 units (including 14220 cabriolets) Chassis-less body, 4x2; 5-seater 4-door sedan (also taxi), 4-door cabriolet, pickup (14k b/w), 4WD GAZ-M72 Engine: 50hp/3600rpm, 4-cyl, 4-tact 2,112cc Length: 4665mm, width: 1695mm, height: 1590mm Wheelbase: 2700mm, clearance: front axle - 210mm, rear axle - 200mm Front wheel track: 1364mm; toe-in: 1.5-3.0 mm; camber: 0; caster: 0 Rear track: 1362mm Turning radius: 6.3m Bore/Stroke: 82/100 mm Cool clearance between tappet and valve stem: intake - 0.28mm, exhaust - 0.30mm Compression ratio: 6.2:1 Carburettor: 1946-1948 - K-22; since 1948 - K-22A, downdraft Battery: 6-STE-50, 12V, battery capacity - 50 A*h Interrupter-distributor type: R23, contact clearance: 0.35-0.45 mm Generator type and voltage: G20, 12V Starter type and power: ST-9; 1.7hp Spark plugs type: M12/10 18X1.5; electrode clearance: 0.6 - 0.7 mm Cylinder firing order: 1-2-4-3 Clutch: dry single plate, semicentrifugal Clutch pedal clearance: 38-45mm Gearbox: 3 speeds + 1 rear Ratios: I - 2.820, II - 1.604, III - 1.000, rear - 3.383 Differential ratio: 1946-1948 - 4.7, since 1948 - 5.125, bevel gear with spiral teeth Front suspension: independent, leveral on cylindrical springs + 2 hydaulical shock-absorbers acting in both directions Rear suspension: 2 longitudinal semielliptical springs + 2 hydaulical shock-absorbers acting in both directions Hydraulical all-wheels shoe brakes Brake pedal clearance: 8-14mm Weight, fuelled - 1350kg Maximal speed with maximal loading: 105 km/h Climb: ahead - 27 degrees, back - 19 degrees Tyres: 6.00-16 inches Tyre pressures (atmospheres): front - 2, rear - 2 Fuel capacity: 55 L Fuel consumption: 13.5 L/100km Cooling system capacity: 9.5(?10.5) L Oil carter capacity: engine - 6.0 L (including oil filters); gearbox - 1.6 L; differential - 1.1 L
19.03.200941.7KB
un pub din tg.mures .... nu stiu dacá mai existá .. intálirea nationalá citroen 2016un pub din TG.Mures .... nu stiu dacá mai existá ..
05.11.201634.2KB
si citroen traction avant 1935 faux cabrioletsi
26.02.201138.1KB
lastun de tabla, seria3, model extrem de rar.
este la timisoara si cere 50 euro :zzz:

  anunturiLastun de tabla, seria3, model extrem de rar. Este la Timisoara si cere 50 Euro :zzz:
12.03.201054.4KB

 
ce masina este ? :zzz: 362Ce masina este ? :zzz:
10.12.201145.6KB
am luat, dar inca nu l-am testat, sa vad cum gaureste tabla :d dacia 1300 76Am luat, dar inca nu l-am testat, sa vad cum gaureste tabla :D
21.04.201356.7KB
er de prin baia mare sier
17.01.202383.7KB
iar aici este postarea arunca o privire in viitor,cum va arata masina dupa :d            ( ) landIar aici este postarea magica,puteti arunca o privire in viitor,cum va arata masina dupa restaurare! :D ( )
18.12.201158.8KB

 
pe maine seara ,lant, cupla spate , aparatoare , burdufuri si as mai visa eu si ghidonul ; actiuneaPe maine seara ,lant, cupla spate , aparatoare , burdufuri si as mai visa eu si ghidonul ;
16.08.201634.1KB
vand renault 12 brek, fab. 1976. masina in curs de caroserie solida mai necesita putina atentie.Vand renault 12 brek, fab. 1976. Masina in curs de restaurare. Caroserie solida mai necesita putina atentie. Masina este in proportie de 95% originala. Motorul si cutia sunt restaurate complet. Masina este inmatriculata , ofer fiscal pe loc. Pret 1500 euro
13.06.20182.7KB
poza prezentare m461poza
31.07.201152.8KB
anunturi romanesti vazute pe net
30.05.20123.9KB

 
tot citroen traction avant 15 six -1953tot
17.12.201338KB
biclei ise mai spune si tohan la vopsea victoria, :hi: bicla  junior  1972biclei ise mai spune si tohan junior,este la vopsea originala,cauciucuri victoria, :hi:
17.09.201368.8KB
si toate,5 lei buc vand alteleCapace,grile si cabluri,100 toate,5 lei buc
01.07.201432.2KB
bine ai ajuns si pe aici vecine.  :hi: 

hai sergiule, fa un topic si pune poze recente sa vad ce aiBine ai ajuns si pe aici vecine. :hi: Hai Sergiule, fa un topic si pune poze recente sa vad ce ai mai facut, sunt sigur ca si colegii vor sa vada proiectul ;) De azi are buggy si pedale si schimbator :zzz: :zzz: , sa le folosesti cat mai des :limba: uite cum era prinderea schimbatorului, piulitele erau sudate pe interiorul tunelului, la fel de bine se vede prinderea pedalelor, in gaura din lateralul tunelului intra "boltul" si ansamblul se prindea de perete prin acele 2 suruburi >>>
25.06.201352.2KB

 
inca una piese moto mz , jawa , simsoninca una
29.10.201537.4KB
poza 2 stop piese diversepoza 2 stop
29.04.201451.1KB
si bicicleta fitnessi
16.02.201645.4KB
carburator nou
300 lei bazar cu de toateCarburator nou 300 lei
22.05.201733.8KB

 
una e montata. unui mUna e montata.
19.03.201227.5KB
si vand piese dacia 1300/1100si
19.05.201827.2KB
poza 7 carburatorpoza 7
06.10.201438.1KB
o fi carosat artizanal? plafonul la interior are un fel de spuma de prin teleormano fi carosat artizanal? plafonul la interior are un fel de spuma poliuretana
07.07.201429KB

 
poze piese dacia 1300Poze suplimentare
09.12.201631.7KB
:hi: citroen cx break 1978:hi:
11.08.201137.9KB
cablu frana de mana dacia 1100- 30 lei vand diverse pieseCablu frana de mana Dacia 1100- 30 lei
08.02.201740.9KB
expertii in cazne seculare sa vorbeasca ... sau sa taca ... anunturi romanesti vazute pe net Expertii in cazne seculare sa vorbeasca ... sau sa taca ...
26.10.201349KB
InapoiInainte