Colectia de poze classiccar.3xforum.ro
Total 110931 poze.

InapoiInainte

 
poze sa va informati si pt delectare  :cool: bujiiPoze sa va informati si pt delectare :cool:
28.01.201348.1KB
o lancia flavia coupe in italia la 3000 euro.
  anunturi de pe neto Lancia Flavia coupe in Italia la 3000 euro.
20.10.201538.4KB
mot 2 motreanu sorinMot 2
05.09.201847.5KB
oltcit catalog de piese 75 pentru misi de cj
   vandut lui misi de cj carti autooltcit catalog de piese 75 ron retinut pentru misi de cj VANDUT lui misi de cj
19.12.201633.7KB

 
salut, cu mari greutati am reusit sa masinuta acesta cu pedale, in stare originala, tinuta pe postSalut, cu mari greutati am reusit sa achizitionez masinuta acesta cu pedale, in stare originala, tinuta pe post de bibelou, dar cum era tabla si calitatea din perioada aceea e prins rugina superficiala :(. Ma intereseaza un parbriz original si un buton de lumini, daca are cineva de vanzare. Aproape impecabile, cum e si masinuta. :hi:
03.03.201545.3KB
si partenerul meu de treaba trabant 601 lux - model 1987Si partenerul meu de treaba
16.08.201654.1KB
... din buzau...
17.03.201220.1KB
skodita bátráná ... din 1951 militie intánirea nationalá citroen slovaciaSkodita bátráná ... din 1951 inscriptionatá Militie
01.09.201441.9KB

 
nu-i palat ii casa normala pozele sta intr-0 nisa de 200 m patrati pe care am decupat-o in deal.nu-i palat ii casa normala pozele distorsioneaza.lastunul sta intr-0 nisa de 200 m patrati pe care am decupat-o in deal.
27.05.200937KB
vandut... vand...vandut...
24.05.201550KB
o poza te rog , daca se poate      imediat postez pozele cu cumpar solex 32 picb sau 32 pbic o poza te rog , daca se poate imediat postez pozele cu carburatorul
09.01.201233.7KB
repunere clipsuri noi in prag dacia 1300 -1976repunere clipsuri noi in prag
18.06.201415KB

 
si cu mufele stiut ca trebuie neaparat si cand m-am dus la mi-au cerut alti de la remat sigur suntSi cu mufele aferente... N-am stiut ca trebuie neaparat si cand m-am dus la dezmembrari mi-au cerut alti bani. Astia de la Remat sigur sunt in top 300... :zzz:
15.11.201542.6KB
interior usa...am pastrat culoare albastra originala cat s-a putut sportinterior usa...am pastrat culoare albastra originala cat s-a putut
13.05.202436KB
inca una. wartburg 1966inca una.
08.01.201432.7KB
poza: bicicleta carpatiPoza:
12.10.201379.9KB

 
si in zonasi
02.07.202031.3KB
triumph toledo din greciaTriumph Toledo
20.06.201149KB
:) dacia mea 1300 din '74:)
08.11.201068.9KB
renault 4 ft
Ár (30 évnél magyar cmł
ajtók renault 4, 1963-as évjárat , fellelt, üzemképes dózsa RENAULT 4 ADATLAP Vételár: 499.999 Ft Ár (EUR): 1.702 EUR Évjárat: 1963 (30 évnél öregebb) Okmányok jellege: Lejárt magyar okmányokkal Kivitel: Ferdehátú Állapot: Normál Üzemanyag: Benzin Hengerűrtartalom: 800 cmł Ajtók száma: 5 Szín: Világoszöld Egyéb információ: Azonnal elvihető. Leírás: Eladó Renault 4, 1963-as évjárat , fellelt, üzemképes állapotban. ELADÓ ADATAI Megtekinthető: Jászberény, Dózsa György út 38 Térképen megnézem › Telefonszám: (+36) 70/6775865 E-mail: kovacs.zoltan0602@gmail.com Hirdetéskód: 7047193
10.07.201340.8KB

 
planseul asa arata la r15! pare cunoscuta ? renault 15 gtl - 1977Planseul asa arata la R15! Pare cunoscuta ?
01.03.201148.7KB
asa aratau pe masina! ornamente (inele) janta vw r13Asa aratau pe masina!
04.02.201449.5KB
alta mai sunt citeva masini vechi in constanta care merita  salvate!alta
22.03.200925.3KB
5 chevrolet dragracing  pe aeroportul din satu-mare - 14 iunie 20095
14.06.200952.3KB

 
numere vechi de bacau am vazut in brasovnumere vechi de bacau
17.09.201467.7KB
bord chrysler plymouth 1938-componente bord
22.12.200942.6KB
oglinda stg dacia 1300 /'80oglinda stg
23.06.201530.6KB
si vigilenta ....  la datorie !  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: intálnirea citroen club ungaria 2016Si vigilenta .... la datorie ! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
14.06.201659.9KB

 
tot 50 ani dacia,  50 de ani în inimile romanilortot 50 ani
03.07.201884.8KB
bord ... moskvich cu pedalebord ...
21.03.201525.1KB
38) b-24-sxv registru dacia 110038) B-24-SXV
21.04.201140.7KB
poza 3 piese biciclete romanesti ) si strainepoza 3
07.07.201647KB

 
grila mai lata apre mai mult pe 312 in '66. au primul model ('58-'65 cred).ca pe fieru'  :) wartburgGrila mai lata apre mai mult pe 312 in '66. Majoritatea au primul model ('58-'65 cred).Ca pe fieru' subsemantului :)
16.10.200931.5KB
t apa si presiune ulei - 50 lei vand diverse piese dacia si alteleIndicatoare t apa si presiune ulei - 50 lei
14.07.201636.1KB
aia albastra este capri mk3, nu mk2 ! :nono:
tot ce se poate ,nu va as stiam de la un prieten care aAia albastra este Capri Mk3, nu Mk2 ! :nono: Tot ce se poate ,nu va contrazic.Eu as stiam de la un prieten care a avut un similara.
24.06.201136.6KB
foto no 2 renault 21 gts symphonie 1991Foto No 2
02.09.201259.9KB

 
nr.2 vw t1-21win.nr.2
20.01.201329.3KB
va prezint și eu mea motor 1200 cc 1972 vwVa prezint și eu broscuța mea motor 1200 CC 1972
22.07.201951.1KB
stanga spate vand diversestanga spate
15.05.201134.7KB
:)
error am vazut prin bucuresti:) error
07.06.200939.5KB
InapoiInainte