Colectia de poze classiccar.3xforum.ro
Total 110931 poze.

InapoiInainte

 
pozat de mihai alexandru pop registru renault 16Pozat de Mihai Alexandru Pop
21.06.201435.4KB
am curatat si grunduit o parte din tablaraie. berva moped - 1960Am curatat si grunduit o parte din tablaraie.
01.05.202253.8KB
si vand lada 1500si
14.04.201740.2KB
poza 3 diverse piese ims noi si stocpoza 3
13.12.201335.4KB

 
bascula noastra romaneasca  :) am vazut prin orsovaBascula noastra romaneasca :)
07.10.201339.6KB
si cumpar opel kadett e.Si
20.07.201741KB
:hi: renault r12 / r15 / r17 si versiunile lor:hi:
25.12.201022.2KB
si vand piese dacia 1300/1100si
02.10.201739.5KB

 
bube   dupa  extragerea  aripilor! =( prag  dreapta  fata  afectat! :( opel rekord c 1968bube descoperite dupa extragerea aripilor! =( prag dreapta fata afectat! :(
10.06.200932.5KB
deci daca furi stema aia scade valoarea masinii cu 50%.. nu ma nenoroci :) si asa a disparut una dindeci daca furi stema aia scade valoarea masinii cu 50%.. nu ma nenoroci :) si asa a disparut una din placutele de identificare si o semnalizare pe dreapta te anunt cu placere.. sper ca prin aprilie o sa fiu in zona.. si asta e o poza a mea cu masina.. Sa trag o fuga sa-i fur stema din spate pana nu o iei !!! :rotfl: :rotfl: :hi: Apropo, sa-mi spui si mie cand vii sa o iei sa-i fac o ultima poza pe platforma
13.03.201356.3KB
cu renault fuego turbo 1984Cu negru,emaur
09.08.201254.4KB
25 forumist nou-nout25
03.11.201130.4KB

 
si, semicursa bianchisi,
11.03.201320.5KB
azi am zarit-o pe asta rosie, pe str, in spate la politia rutiera din gheorgheni mecedea w115 Azi am zarit-o pe asta rosie, pe str, Brancoveanu in spate la Politia Rutiera din Gheorgheni
23.03.200946.1KB
poza fordcapri mk 3poza
06.03.201147.3KB
motor minsk ,are si bobina pentru lei.cine vrea si rotile cu cauciucuri si alte acareturi le dau caMotor Minsk ,are si bobina pentru aprindere.200 lei.Cine vrea si rotile cu cauciucuri si alte acareturi le dau ca sa eliberez spatial.
17.03.201539.7KB

 
si noaptea muzeelor kecskemét 24 .06.2018si
24.06.201856KB
un renault 12 din 1976, in stare decenta si pret decent.
  anunturi romanesti vazute pe netUn Renault 12 din 1976, in stare decenta si pret decent.
22.12.201928.5KB
50 lei cumpar numere masini si embleme50 lei
05.11.201945.3KB
tot diverse acareturitot
05.02.201334.9KB

 
:nod: :nod:
05.07.201822.1KB
oglinda aro sau dacia papuc - 40 lei bazar - piese diverse de vanzareOglinda Aro sau Dacia papuc - 40 lei
20.06.201625.9KB
albastru mediu 650. o am pe lastunul albastru din 1990. ulterior a fost revopsita in albastru 68,Albastru Mediu 650. O am pe Lastunul albastru din 1990. Ulterior a fost revopsita in Albastru 68, dar sunt locuri unde se vede culoarea de fabrica. Asta e culoare doar pentru anul 1990. Probabil doar foarte putine a fost vopsite in culoarea asta!
01.08.202038.5KB
tot dacia 1310 tle 1990 din remattot
31.12.201648.5KB

 
azi a fost o zi ploioasa asa ca m-am apucat si am terminat masina. aro m461 din 1972Azi a fost o zi ploioasa asa ca m-am apucat si am terminat masina.
11.10.201548.7KB
s velodrom millenaris budapesta 2011s
17.09.201133.8KB
asa arata inainte sa fie revopsita. vw 1303sasa arata inainte sa fie revopsita.
05.12.201237.4KB
ia uite ce am pentru tine lucian: sudura?Ia uite ce am pentru tine lucian:
08.11.201036KB

 
. renault 10 a.f. 1965.
19.04.201143.8KB
motorul Motorul
06.10.201042.8KB
tot pegas practic originaltot
05.01.201640.3KB
usa de aro 10 in stare buna fara rugina pret 100 ron usa aro 10usa de aro 10 in stare buna fara rugina pret 100 ron
07.11.201335.4KB

 
cotul cumpárat cu 100 roni (doar ) cu cotul tocit ....plusz cromatul cred cá nu va iesi foartecotul esapamentului cumpárat cu 100 roni (doar esapamentul ) cu cotul tocit ....plusz cromatul cred cá nu va iesi foarte ieftin insá doar asa pot pástra originalitatea motoretei ...
27.02.201541.9KB
si vand piese dacia 1300/1100si
24.02.201635KB
si a venit ora de culcare pentru somnul de 1100 deja doarme de vreo saptamana, acuma am pus Si a venit ora de culcare pentru somnul de iarna. Dacia 1100 deja doarme de vreo saptamana, acuma am pus "plapuma de criza" si pe R4 :zzz:
22.11.201152.3KB
sa incerc si ceva mai american! machete construite manual ale de transport in comun.Sa incerc si ceva mai American!
28.10.201220.4KB

 
8-m59b cu ceva fost de vanzare in urma cu cativa ani,la benzinaria mol-calea registru m598-M59b cu ceva modificari-a fost de vanzare in urma cu cativa ani,la benzinaria Mol-calea Bucuresti-Brasov.
29.11.201546.5KB
la multi ani cu sánátate !  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: la multi ani si sanatate lLa Multi Ani cu Sánátate ! :hi: :hi: :hi: :hi:
01.01.201124.7KB
dodge 1931 retromobil in turul romanieiDodge 1931
07.05.201554KB
a lui bogdan 1977 :hi:

  ford capri mk1A lui bogdan 1977 :hi:
09.03.201435.9KB
InapoiInainte