-radio predeal 2, optic foarte bun, netestat dar mai mult ca sigur functional 50 lei
-5 inele cromante 14", Opel Commodora A/B si altele Germania stare excelenta 200 ron
-doua carburatoare ford fiesta 50 lei ambele
-scaune mercedes bot de cal fata 50 ron ambele
-manual renault 16 driving and maintenance 40 lei
-flaps plastic nou in ambalaj original renault 5 aripa stanga fata 30 lei
13.06.2014
35.5KB
stergatoare inox marca Trico
arata foarte bine inclusiv lamela cauciuc care are o serie
sunt aproape noi
pret 80 lei
04.03.2014
31.8KB
Masina a fost luata de unchiul meu de la un domn mai in varsta prin 2003. Pe atunci masina era originala, cu mici "imbunatatiri" aduse de anteriorul proprietar: huse de la vremea respectiva pe scaune care aveau inca folia pe ele cand a ajuns masina la mine, inaltatoare pe spate din inox, capacul de pe chiulasa pentru sonde facut pe o freza/strung din aluminiu, o pata calda sub carburator din inox putin ciudata si multe alte chestii :)
07.01.2014
36.9KB
tot
03.06.2009
40.3KB
ultima ...pe azi
17.10.2017
28.6KB
detalii
17.01.2017
74KB
poze vazute din alte unghiuri
05.09.2010
43.6KB
Ieri mam hotarat sa plec dupa trabant ! Masina era in bucuresti ! Am plecat de acasa pe la 18:00 si am ajuns in bucuresti la trabant pe la 23:45 . Vazut placut ! Cumparat ! Pornit si plecat ! Am atins viteze de peste 110 km/h ! Masina este functionala itp , asigurare toate la zi ! Consuma 5% ! Merge foarte fain nu bate nu troncane ! A si sa nu uit ! Multumesc lui marcu1 si tatlui sau !!
29.08.2011
42.9KB
Poza primita de la domnul Petru Filca. Proiectul este in desfasurare!
17.08.2019
131.8KB
trabant 601s
22.02.2013
32.1KB
si
01.04.2015
43KB
tot ,asta cred ca a fost inspirata dupa fiat 600
15.10.2009
28.8KB
Am luat o casuta in munti,am platit pt.tot confortul ,ce multi poate nu-si permit nici acasa,mai ales daca sta in bloc,doar 17 EU/zi.De la tachimul,la electronice inclusiv lanterne puternice cu incarcatori,alimentesi bauturi care ai specificat la consum si ai platit separat,si asfaltul pna la scare. :rolleyes:
29.12.2009
43KB
HOINAR 1000 ron
21.03.2011
66.2KB
Cutitele erau foarte ruginite si lipite intre ele. Le-am dat cu smirghel, pana s-au curatat.
05.07.2023
63.1KB
Set geamuri laterale + luneta Glace Securit Dacia 1300 - 450 lei
04.05.2017
40.4KB
Blocul curatat supeficial. Maine restul.
29.10.2013
55.6KB
si
05.02.2016
44.5KB
Table perete de foc - 35 lei
13.08.2017
61.5KB
:rotfl:
25.11.2012
43.2KB
r
25.09.2013
72.8KB
O Skoda 100 LS
E model rar! Foarte putine am vazut.
27.02.2013
41.4KB
si
27.04.2018
18.3KB
...inca una ...
12.04.2014
43.7KB
Este in stare buna.Pret 100 lei.
30.11.2014
41.2KB
aro 244 100lei
lipsa 2 cauciucuri si un far
03.06.2014
29.4KB
plafon
16.12.2015
66.6KB
Se acauga o lampa mers inapoi, NOS, Wilso, made in Germany, pentru masini clasice.
Pret: 50 Lei.
11.11.2023
32.3KB
A plouat asa ca m-am apucat si am spalat masina,am bagat antigel in motor (12 litri) am facut citeva ture in curte sa se incalzeasca ,ce sa zic distractie.... :) :) :)