Colectia de poze classiccar.3xforum.ro
Total 110931 poze.

InapoiInainte

 
am facut si proba de parcurs cu masina, si merge excelent! dacia 1300 break - 1976Am facut si proba de parcurs cu masina, si merge excelent!
22.03.201146.8KB
ma bucur ca in sfarsit masinuta asta a fost spor la si daca doar se conserva in conditii optime estefelicitari..car ma bucur ca in sfarsit masinuta asta a fost salvata...mult spor la restaurare..chiar si daca doar se conserva in conditii optime este deja o masina salvata
07.02.201141KB
forma cumpar pieseforma aproximativ trapezoidala.
15.01.201435.6KB
:hi: iarna pe ulita:hi:
14.12.201037.3KB

 
:) volkswagen 1600 variant l:)
19.01.202036.8KB
saptamina asta ne am intors la nova .e gata pentru itp .miine ii fac asigurare si simbata sper sa iSaptamina asta ne am intors la Nova .E gata pentru ITP .Miine ii fac asigurare si simbata sper sa i fac si ei ITP ul.La masina asta ii trebuie neapărat un garaj , sa o pun la scuteala , are mari probleme de etansare.
26.04.201844.5KB
panze 40 lei buc. vand altelePanze noi,rusesti 40 lei buc.
11.08.201427.3KB
se poate sterge radiouri auto vechise poate sterge
11.04.201432.7KB

 
pozat de florin udrea registru mercedes w115Pozat de Florin Udrea
15.10.201435.2KB
cine stie ?? 313 - monicaCine stie ??
13.11.201133.5KB
de folosire solutii si metode de a de vopsea vecheInstructiuni de folosire
24.01.200940.4KB
vespa 3 reclameVespa 3
31.10.200946.2KB

 
unu la bocsa registrul trabantunu la bocsa
25.08.201238.9KB
:) masini clasice:)
15.02.201023.4KB
da, toate sunt din bucuresti. epave sau nu, cu siguranta vechi intalnite pe tariiDa, toate sunt din Bucuresti.
22.08.201251.3KB
11. tot la timisoara registru bmw rechin11. Tot la Timisoara
26.01.201240.3KB

 
mai postez si pe aici, ar cam fi cazul..  :) am sa vin de data asta si cu niste nu este a mea,dar oMai postez si pe aici, ar cam fi cazul.. :) Am sa vin de data asta si cu niste specificatii... Vectra nu este a mea,dar o tin la mine in curte din cauza boschetarilor, sa nu umble nimeni la ea. M-am mai carat cu ea de cateva ori, este 1.6i, din 1991 dar are ceva probleme la pornire dar nu stiu care e cauza. Mi-ai adus aminte fosta mea, tot rosie dar mai veche
27.05.201647.2KB
si bicicleta victoria romaneascasi
27.02.202132.2KB
am profitat de vremea frumoasa si m-am ocupat un pic de facut baie, pornit si plimbat puti sa seSalutare, Azi am profitat de vremea frumoasa si m-am ocupat un pic de Albastrica, facut baie, pornit si plimbat puti sa se dezmorteasca "oasele".
23.03.201338.8KB
vopsea originala  cu siglele in stare buna foarte rara !  markania , paul huttkerVopsea originala cu siglele in stare buna
19.01.201422.9KB

 
pápuc páreri achizitie dacia 1310pápuc interior...
22.12.201124.4KB
tot in weekendul trecut, dupa ce am terminat vizita la castelul kornis din ne-am continuat drumulTot in weekendul trecut, dupa ce am terminat vizita la castelul Kornis din Manastirea, ne-am continuat drumul catre satul Coplean, jud Cluj la castelul Haller. Castelul a fost construit intre 1725 si 1771 de catre Haller Janos in stil baroc, iar ulterior sau adaugat multe element de rococo. Acoperisul in stil baroc a fost distrus de un incendiu in 1920. In 1948 castelul a fost nationalizat dupa care fost transformat in CAP. Dupa 1989 castelul a fost abandonat si de atunci este in paragina. In 2004 castelul a fost luat pe lista monumentelor istorice din judetul Cluj.
08.06.201233.2KB
multumesc. daca tot m-ati provocat mai pun o poza si-am incheiat. ij 56multumesc. daca tot m-ati provocat mai pun o poza si-am incheiat.
14.02.201349.9KB
al meu anunturi romanesti vazute pe net al meu
19.12.201252.1KB

 
dacia 1310 din prima serie. cu toate ca mi se pare ciudat ca poza cu interiorul e facuta prin geam,Dacia 1310 din prima serie. Cu toate ca mi se pare ciudat ca poza cu interiorul e facuta prin geam, am zis totusi s-o postez.
20.11.201335.4KB
un bmw rekin masini vazute in alanyaun BMW Rekin
03.11.200957.3KB
capota motor cu izolatie nouá (cea veche deja cádea in capul celui care lucra pe la motor .... :nod:capota motor cu izolatie nouá (cea veche deja cádea in capul celui care lucra pe la motor .... :nod:
19.05.201640.2KB
verde sevigne 57 aro 10.1 din 1981Verde sevigne 57
21.09.201654KB

 
150 lei toate fanioane auto150 lei toate
31.08.201841.2KB
ultima. piese rare dacia 1300 - an 1970ultima.
03.10.201436.5KB
anunturi romanesti vazute pe net
04.07.201546.2KB
adaug coroana si p inion de pe un tv de armata cu 1700 in

sunt ca noi,fara 210 lei. piese noi aroAdaug coroana si p inion 7/36,provin de pe un TV de armata cu aproximativ 1700 in Sunt ca noi,fara uzura. Pret 210 lei.
05.02.201732.4KB

 
:hi: prezentare skoda 130l '87:hi:
19.04.201544.8KB
si vand piese dacia 1300/1100si
05.06.201819.8KB
alte doua masini , parcul herastrau. :) am vazut prin bucurestiAlte doua masini , pozitionare parcul herastrau. :)
25.05.200964.7KB
un 1300 cu spate de 1310. stiu masina de mai multi ani, a fost a unui doctor (asa am auzit), care aUn 1300 cu spate de 1310. Stiu masina de mai multi ani, a fost a unui doctor (asa am auzit), care a vandut-o unui pasionat de Dacii, cu care am stat candva de vorba. Mai avea doua 1300 cand am vorbit cu el, dar necesitau lucrari.
26.05.202039.2KB

 
la apus este violet my opel kadett b an 1970la apus este violet
10.09.201523.9KB
tot ce-i in poza - vandut piese etcTot ce-i in poza - vandut
26.01.201937.4KB
coleg forumist in departare parada si expozitie cu automobile de epoca 10-12 aprilie 2009coleg forumist in departare
13.04.200958.1KB
semnale cibie r12 - segmenti motor de 1.3 - 45lei piese auto - dacia/arosemnale cibie r12 - 350lei set segmenti motor de 1.3 - 45lei
08.04.202162.9KB
InapoiInainte