... mai e una aici:
Vand Dacia 1300 (1982) in stare de functionare cu toate taxele platite, ITP, 2000lei - (Tulcea)
Relatii la telefon: Marin - 0743589133
06.02.2019
53.8KB
bmw seria lui hamtatar.....ii o corcitura de mai multe serii, un bmw-ist stie fiecare zona de la ce vine....
07.04.2009
30.7KB
Masina isi facea treaba onorabil ....vazind incarcatura .. cam 600/800 calul , remorca 500 kg , viteza cam 65/70 km/h nu facea fir de fum ...
15.09.2013
29.8KB
- Cadrul este in proportie de 90 % curatat de vechea vopsea si de rugina.
02.08.2011
52.6KB
scuze ca s-au repetat
21.08.2016
74.2KB
inca una...ii in zorilor langa centru de verificare medicala pentru cei cu scoala de soferi....
28.05.2009
30.3KB
si
02.06.2018
41.7KB
M-am distrat vara asta:
Am reusit sa o curat de rugina, destul de bine.
Am dus-o la sudat: are vreo 16 reparatii: suporti cric x 4, podea, pe la parbriz, etc etc
Partea trista e ca la vopsit, mesteru a bagat prea mult diluant in vopsea, si a iesit foarte naspa
asa, in poze, pare ok, pt ca sint de calitate slaba... dar in realitate.......
capota are alta nuanta (pt ca am montat o capota alb 40, si vopseaua alba nu a acoperit culoarea)
usa portbagaj, in partea de jos, nu e vopsita
usa sofer e masacrata
aripile spate, in partea de jos, sint mate
usa fata dreapta e varza
linia pe usile stânga e varza
buburuzele din locurile in care s-a cojit vopseaua precedenta au ramas vizibile, ca niste mici cratere
Mi-e groaznic de ciuda!
In vacantza urmatoare, o asteapta un smirgal de apa, si apoi o vopsea Emaur Alb 10, la un mester mai priceput, sper sa iasa ok. (actual, nu e vopsita cu vopsea marca Emaur, dar vânzatoarea m-a asigurat ca marca pe care mi-a vândut-o e idem Emaur)
01.09.2014
34.6KB
A venit primávara, vehicolele pe douá roti s-au trezit din hibernare, baterii incárcate, verificarea nivelului de ulei din cutie, presiune in anvelope, benziná in amestec, si .... cáteva bunátáti bine meritate :
JARINKA a primit o pereche de aripi cromate provenite din dezmembrári .... la un pret foarte bun, care i-a ridicat mult valoarea esteticá zic eu.
Dar fiecare decide dupá gusturile sale ...
21.04.2013
59.5KB
:hi:
30.01.2018
58.8KB
radiator
19.10.2015
23.8KB
si lam pus pe masina! care merge perfect!
01.04.2009
47KB
interioru
04.12.2011
41.8KB
Daca pretul este corect, mie mi se pare ca merita toti banii
08.05.2017
63.5KB
mai pun doua poze ca sa ramana
04.03.2019
28.4KB
Si a doua, cea finala, pe atunci
20.06.2008
35.8KB
Cadillac, dar nu stiu modeul din pacate.
15.04.2013
24.8KB
O Dacie 1310 ph1 din Cluj, in stare buna si la pret decent.
11.04.2015
41.4KB
mai lucram la una alta..
08.04.2014
34.9KB
Racorduri caldura - 50 lei/set
17.05.2018
59.2KB
41
05.08.2010
22KB
poza 2
11.03.2015
52.2KB
am si eu cateva masini , majoritatea machete mai noi , insa si cateva mai vechi . le puteti vedea aici , nu stiu daca s-ar putea sa mut informatiile postate pe fiat-forum direct aici la voi ,
acum un camionas gasit intr-o cutie :
19.01.2009
38.4KB
Ne spui mai multe, despre locatia aleasa. Te rog. :hi:
Buna domnilor.
Citeva cuvinte despre eveniment.
Evenimentul are loc in data de-- 02.06.2012
Adresa:Localitatea Martinesti Jud Satu Mare Str Tractoristilor nr 336.
De data aceasta am ales un titlu istoric.
125 de Ani "Automobil"
Am ales aceasta locatie din mai multe puncte.
-are o legatura stinsa cu programul pe care o vrem sa facem.
-evenimentul nostru e combinat cu un alt eveniment .
-avem 5 hectate la dispozitie.
-un lac artificial plin de pesti.
-loc de povestit cu prieteni la un pahar de vin sub umbra nucilor batrini.
-loc pentru foc de tabara.
-nu avem RESTRICTII S-AU ORA DE INCHIDERE.
-in program avem planificat :
-intilnirea participantilor.
-parada in centrul orasului.
-la intoarcere niste spectacole.
-mincare.
-muzica si program de voie.
:hi:
28.02.2012
28.4KB
Motocicleta are numere vechi
Se ofera fiscal pe loc.
An fab. 1960.revin cu poze mai multe maine.
Tel : 0752033356
Pret. 350 euro. Neg.
24.03.2017
53.2KB
Mai adaug pentru curatare slefuire si alte diverse ornamente pe table, de fixat in masina de gaurit, este dintr-un material asemanator cu radiera sau cauciucul, insa este abraziv. Are tija de 6mm pentru fixare, si se lucreaza foarte usor cu acest abraziv. Avantajul e ca fiind intr-un suport elastic nu indeparteaza mult din suprafata slefuita, curata f bine si repede.
In fotogradfie se vede tabla ornamentata cu aceast abraziv
06.11.2015
29.9KB
Desi mi-am jurat cá nu mai cumpár nimic, totusiam fácut o exceptie : Faptul cá in Ungaria mai rar gásesti biciclete románesti, cu care am copilárit si care ne-au insotit adolescenta, nu m-a lásat inima s-o scap ....
Poze pe curánd, dupá ce o voi pune in finctiune ...
Deocamdatá a sosit !
08.11.2017
28.5KB
o poza si cu mine :rusine:
24.11.2012
24.1KB
set de proiectoare hella 100lei
30.05.2014
34.5KB
Sigla Dacia 1100 - 100 lei
24.07.2016
31.4KB
Intradevar,frumoasa piesa.Are exact clemele de prindere care vin la NSU 351/501 OSL sub rezervor:
06.01.2012
50.9KB
Ce vremuri!!.....acum dardaim de ne zdrangane oasele,iar varsta isi spune cuvantul....mai mult la mine,baraca functioneaza normal :rotfl:
24.12.2013
32.7KB
si
13.10.2018
34.4KB
si
12.10.2016
31.7KB
poate ar merge un autocolant?!
26.09.2013
17.1KB
Poza 6.
19.10.2014
54.5KB
poza compartiment motor
11.12.2016
44.1KB
Mai concret... :limba:
12.08.2017
45.8KB
Apropo , Damas mai exista in Cluj ??
Am vazut un Damas. Cred ca printre ultimele.