Colectia de poze classiccar.3xforum.ro
Total 110931 poze.

InapoiInainte

 
poza dacia 1100 1500 euro anunturi romanesti vazute pe netpoza Dacia 1100 1500 euro
12.10.201633.8KB
si ne-am oprit..pe centura bestia bleu si blondina prin tara catre neamtsi ne-am oprit..pe centura ploiestiului
01.11.200933.4KB
renault 6 din greciaRenault 6
28.02.201338.8KB
bicicleta mea ruseasca ,vopsea originala ,procurata din grecia sincer nu stiu cum a ajuns in greciabicicleta mea ruseasca ,vopsea originala ,procurata din grecia sincer nu stiu cum a ajuns in grecia ,este in stare de functionare
02.04.200937.4KB

 
o batrana din 71` bibelou... :uimit: ...are pana si radioul predeal victoria din inca cu creste buneo batrana din 71` bibelou... :uimit: ...are pana si radioul predeal montat....cu cauciucurile victoria din fabrica...si inca cu creste bune pe ea....
03.08.200937.5KB
ugye milyen szép? nemzetkozi oldtimer talalkozo – – 2010 junius 5-6.Ugye milyen szép?
29.05.201046.9KB
poza 3 dacia 1410 tlx breakpoza 3
23.10.201143.2KB
cel in stare buna spre foarte buna piese dacia 1300cel in stare buna spre foarte buna
18.01.201429.1KB

 
din nou masina lui cornel mandreci intalnire craiova-9 maiDin nou masina lui Cornel Mandreci
18.05.200931.6KB
moskvici am vazut prin jud. suceavaMoskvici
14.02.201352.9KB
vand 2 usi de aro 240 an fabricatie 1976.
usa stanga buna, fara rugina, fara geam, are si macara,Vand 2 usi de Aro 240 an fabricatie 1976. Usa stanga buna, fara rugina, fara geam, are si macara, pret 150 ron. Usa dreapta e cu rugina, fara macara, fara geam, un tinichigiu o poate recupera,o donez fiind gratis. Vand ramele de usa cu geamul mic rabatabil in interior, model vechi, cu cheder in stare buna, pret 100 de ron bucata. Vand coloana de directie cu tot cu volan in stare buna, pret 100 ron. Vand panoul de pasla placat cu vinilin din spatele motorului in stare buna, pret 100 ron. Vand alternator de 24V si 21A pret 150 ron. Vand bobine de inductie de 24V pret 30 ron bucata.
16.02.202061.7KB
si doua broaste, una cunoscuta, si cu semafoare, iar alta mai putin cunoscuta, si mai tunata:Si doua broaste, una cunoscuta, si cu semafoare, iar alta mai putin cunoscuta, si mai tunata:
27.06.201554.4KB

 
si vand lada 1500si
11.10.201624.5KB
bara spate dacia 1300 -1976bara spate maltratatá....
22.11.201220.9KB
ford granada mk2 (a)

a lui bacsi  :hi: ford granada mk2 (a) & mk2 (b)Ford Granada Mk2 (A) A lui bacsi :hi:
09.03.201451.8KB
aceiasi am vazutaceiasi
19.03.200930.6KB

 
nu e noua vand set ceataNu e noua
12.12.201122.2KB
niste poze cu interiorul de azi seara, cánd am refácut legáturile electrice ale fapt interesant seNiste poze cu interiorul de azi seara, cánd am refácut legáturile electrice ale iluminatului interior.Ca fapt interesant se poate remarca multitudinea corpurilor de iluminat : 1.blocul central in tavan , care se aprinde la deschiderea unei usi 2.un bloc luminos cu 3 pozitii turnant (se aprinde in momentul in care se actioneazá spre sofer sau cealaltá persoaná din fatá, prin orientarea blocului luminos (are lupá incastratá in bloc ) 3.2 mici becuri situate la capátul din spate al blocului principal, care se aproind indepoendent una de alta ptr persoanele din spate , orientate cátre spate ... Sper cá am fost destul de explicit ....
13.10.201216.3KB
acuma, cu geamul zidit, cu usa ramforsata si cu alarma cea montata, sper sa nu mai intre. darAcuma, cu geamul zidit, cu usa ramforsata si cu alarma cea rudimentara montata, sper sa nu mai intre. Dar preventiv inca imi tin sculele langa cusca cainelui in curte.
22.07.201139KB
:hi: intalnirea ifa germania (zwickau):hi:
04.12.201344.3KB

 
ultima rugina din caroserie bmw e12, 520/6 din 1979Ultima rugina din caroserie
25.06.201134.1KB
pobeda
am uitat poza,scuze joc: ride em lowPobeda Am uitat poza,scuze
09.09.201348.6KB
cand gasesti :)

de asemenea, mai caut volan modelul din poza. cumpar scaune fata vw kafer 1968-1970Adjudecate, cand gasesti inlocuitoare :) De asemenea, mai caut volan modelul din poza.
06.03.201842.3KB
echipajul cu nr,25 la evenimente cu buburuze.Echipajul cu nr,25
25.11.200956.2KB

 
lada rotii de uzina- 100 lei vand piese dacia 1300/1100lada rotii de uzina- 100 lei
31.08.201637.9KB
se aduga masca de gaze 1961 60 lei +12 lei carti comunisteSe aduga masca de gaze 1961 60 lei +12 lei transportul
17.05.201519.3KB
si inca un capri..dar acesta in statiunea de sfantusi inca un Capri..dar acesta salasluieste in statiunea Covasna...aproape de Sf.gheorghe...
23.02.201049.4KB
poza 2 canistra germana ww2 si canistra englezescapoza 2
12.02.201436KB

 
emblema rara
de 200 lei o iei cu tot cu aragaz :rotfl:  :rotfl: anunturi romanesti vazute pe netemblema rara De aragaz? Cu 200 lei o iei cu tot cu aragaz :rotfl: :rotfl:
02.08.201842.9KB
poze mai vechi din aceeasi curte am vazut prin craiovaPoze mai vechi din aceeasi curte
02.02.201357.1KB
poza nr4 despre citroën axel in frantaPoza nr4
03.04.201553.9KB
fráná spate minimnobra orangefráná spate
31.03.201545.1KB

 
asa e, mea culpa. masina e un asta este una din pozele de care ziceam. 
dar nu este nici zis 150,Asa e, mea culpa. Masina e un ZIS-150. Da, asta este una din pozele de care ziceam. Dar nu este nici ZIS 150, eventual ceva special, nu m-ar mira sa fie amfibie. In poza postata, este vorba de un sasiu ZiL 157 - 3 axe motoare, roti simple, cu profil tot-teren - carosat "custom made".
06.12.200846.7KB
foarte faine! :hi:
ar mai fi si ala de minimobra, dar din pacate la ala nu mai exista emblema Foarte faine! :hi: Ar mai fi si ala de MiniMobra, dar din pacate la ala nu mai exista emblema originala :( Carpati & Carpati Super? Nu mai am nici la alea :( Dar, parca aveam pe ala cu Carpati cu cerbul dar e undeva pe un CD... o sa-l caut. Dar am de Berva
19.05.201127.6KB
una mistouna misto" aparuta din senin in spatele blocului.... probabil in trecere....
11.08.201539.6KB
terosonat si restaurare dacia 1300Terosonat si portbagajul
16.03.201843.3KB

 
:nebun: stiati ca???.....:nebun:
02.02.201034.3KB
fiat 1500 imagini deosebite cu masini clasiceFiat 1500
21.11.200945.5KB
i-am pus coarne de victoria, originale cu larga, numai ca pipa nu este in v, dar sunt convins cai-am pus coarne de Victoria, originale cu deschiderea larga, numai ca pipa nu este in v, dar sunt convins ca sunt de Victoria, pt ca am masurat deschiderile unghiurilor, si sunt identice cu cea de barbati. Probeleme mari la inlocuirea coarnelor, teava de jos care intra in cadru era sudata, a trebuit sa polizez ca sa intre pe cadru.... offf.... numai de problemei am parte.....
12.09.201653.1KB
inca buick 1966inca
07.12.201030KB
InapoiInainte